Jump to content

Мнение за обява А4 B8


Recommended Posts

2т преднячка ръчка граЦко Плоиф в който и да е трафик 10 не съм го виждал... Който не вярва мое с удоволствие да го поразходя..

Софето- друга бира

11 -13

Всичко е толкова относително че няма смисъл да спорите..

Разхода мене си ме радва!

Sent from my ST25i

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Разхода го изяснихме, само после за черпенето не ме захващайте толкова на подробно, че ще трябва да я купя и продам ахааах :D

 

Я вижте и тази: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11424778734418461&slink=9gobed

Наблизо е, но нещо от снимките още над левия фар ми се вижда криво... а и тая цена ме съмнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега като каза за махагона и се загледах... седи малко като из*кано. :) Все пак предполагам няма да е такъв дерт да се замени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се спрял на сивата 1.8Т ....а колкото до разхода - за такъв клас коли, според мен трябва да се гледа магистралния или извънградско, грехота е да се кара само градско и после да се оплакваме,че разбираш ли под 12/100 нямало падане.... лично мнение! ...и Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ами и на мен за сега сивата най ми хареса и мисля другата неделя да отида до Дупница да я видя. Като цяло съм карал само дизели, но бензинът ме влече с ниските нива на шум и по-лесната поддръжка. Не знам на 1.8-то дали маховикът му е демпферен като на 2.0тфси?

 

Като цяло сивата е с по-малко екстри, но ако наистина е толкова запазена, колкото казват - си заслужава... салонът не е кожа, но не е и базовият, а и винаги може да се смени с някой С-лайн от ударена такава. Навигация няма, но и не ми трябва честно казано. Кофтито е, че няма парктроник, но предполагам, че за 400-500 лева може да се сложи с нова броня, датчици и електроника?

 

П.П.: Разходът на моите 15-20х.к. годишно не е толкова плашещ. В Пловдив градското не е като в София, а и моите километри са 50/50 градско/извънградско. С газова, според мен, няма смисъл да го осирам този двигател.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Коли бол... на снимки красиви, но на живо - кенеф... Не може кола за над 20 000 лева да тропа в двигателния отсек като кола 84 година... Нямам думи... харесал съм няколко, но естествено ме бавят и с парите. Като цяло зор нямам, а моята кола ще си я позная от първото качване, както винаги е ставало. Качвам се, паля я и от там знам, че друга кола не съществува. Нещо като с любовта ахаха....

 

Тази някой гледал ли я е? Като изключим джантите, които не ми се връзват, ми харесва. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431527282648478&slink=9murk6

 

Лошото е, че тези дни ми се наложи да карам Х5 2009 и много ми хареса. А като цяло джип и лека кола сравнение... трудно...

 

Иначе в Пловдив гледах една сива, която не ми хареса изобщо... а в Софийско не ми вдигнаха и аз реших, че няма да им се моля... като цяло тази черната смятам да я погледна утре или в Понеделник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази черната B8-ца съм убеден, че я засякох в Поморие миналия октомври. Гледам, че е без номера ама е със същите червени диоди и черни джанти...мисля, че момиче я караше...залагам, че е поморийска, даже бяха 2 B8-ците там.

Редактирано от sayer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Отпред няма номер, отзад има... знаеш ли... ахахах

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

И аз това се чудя и за това мисля да я видя. Все пак може и нищо да му няма на мултритроника, но от снимките няма как да разбера.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е грозна тази от линка. С тези черни джанти от А5, много затъмнена, червените диоди, не е S line, вътре специално на мен не ми харесва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми не е "To be or not to be?", защото ние всички този отговор го знаем.

 

Въпросът е "to go to Krivodol, or not to  go?"  http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431974692934883&slink=9nczs9 ?


ффффффффффффффф тоя ротор как седи на тая кола  :stumm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше преди месец една такава същата 2008 година с тия джанти и това окачване. Не помня беше ли автомат или не, но беше със забележки по предната броня и на малко по малко пари. На 90% съм сигурен че беше с трите на окачването. Забележката по бронята беше долу ниско на издадените части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми не е "To be or not to be?", защото ние всички този отговор го знаем.

Въпросът е "to go to Krivodol, or not to go?" http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431974692934883&slink=9nczs9 ?

ффффффффффффффф тоя ротор как седи на тая кола :stumm:

Тази е готина.Тези джанти не са ли на S5.Много хубави.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах реплики ротор..

Нищо общо с оригинала..

Оригинала е вдлъбнат навътре към болтовете а репликата е права като тенджера...

032422840-big.jpg?r=0

Sent from my ST25i

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...