Jump to content

Национален VAG Събор 2015 Калояново - твоите идеи на живо!


Wizi

Recommended Posts

Значи по логиката дайте да се делим на АКБ , КГА и ауди емоушън , мисля че е време да спрем с тази връжда всеки има право да членува в която си група желае, поне на тези събори нека покажем какво е ауди фен всички заедно на тези с гоулфчетата :Д .

Редактирано от Sm1rNoFF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

... и ауди емоушън ,...

 

Олелеее, изрече забранените думички ...

 

:bat_angel:

 

п.п. дано не ти се разсърдят.

 

п.п. 2 - мероприятието ще е хубаво, нека има възможно по-голяма посещаемост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да ми се сърди тва е моето мнение може да има хиляда групи, всеки да си е в която иска, но на такива неща, нека да бъдем единни. И да покажем че ауди феновете не са малко ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах във VWClub.bg и казаха, че след 9 часа ще може да се влиза на пистата. Така че ние спокойно можем да започнем да се събираме около 7:30 на Лукойла и да тръгнем към 8  8 и нещо и да сме на пистата към 9:30. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи да си фен на Ауди???

- 2 лайстни и 2 стикера на прозорците с определен тест на Ауди форум,група,организация?

- Събиране на място пълно с Ауди автомобили,на които дузина комплексари на групички обсъждат как тоя кара "последната здрава" и я хвали,а пък той е с един от последните модели С-лайн?

 

и да не продължавам ... смисъла се губи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW клуб НАЙ-УЧТИВО кани ВСИЧКИ ауди феновете

"Кръвна група Ауди" непоканени са обявили присъствие

Нещо не разбрах, поканата официално към клуба ли е изпратена, питам понеже нямам клубни аксесоари,а гледам някакво деление на групи и клики, Стари,нови

Редактирано от JKG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата по горе дето каза новоизлюпена групичка. Точно тази групичка на ВАГ събор 2014г  се изсипаха с доволен брой коли. Много от хората които са там са били и тук. Не се мислете за голямата работа. Всички сме равни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с това делене бе, големи хора сме.... !

Някой си от АКБ преди 10г. казал на друг от Емоишъните нещо на криво или пък обратното и трябва да се гледаме на кръв ли и от това да са ощетени стотици хора ??? Сега виждам, че и някаква драма има с кръвната група Ауди.

За тези, които години вече правят разделение и интриги, стига го избивахте на селска чест и БГ Мама.

Не стига, че форумите заприличаха на нищо, не стига че почти няма истински фенове вече, не стига че като цяло сме една шепа хора ами дайте сега да се държиме като 15 годишни.....!

Съжалявам ако съм обидил някой, но от 2007г. съм активен в този форум, имам регистрация и на всички други места свързани с Ауди и наистина ми омръзна от глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям колегата над мен.

Бах мааму от когато е пусната темата са минали 7 дена. Има само 2 страници мнения от които 99% е караница....WTF фуцк, фуцк, фуцк :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да бъда нахранен за предложението, което имам: тъй като следя всички групи свързани с ауди( и съм сигурен че не съм единствения) идеята ми е следната от КГА също ще се събират на същия Лукойл, на който ще сме и ние и да направим една голяма група за пътуване до мероприятието и да покажем голямо Ауди присъствие на ВАГ събора без да се делим на тоя и оня.

Редактирано от Elessar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами питай ги що са се отделили. И аз не възприемам това деление и не мога да го разбера по никакъв начин за нормално. Обаче защо все още няма никаква програма за събитието не знам? То е след 2 седмици...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във ФВ форума още бистрят класовете за състезанията, поне в темата. - http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=70&t=441044

Предполагам, че организаторите имат идея какво и как ще като организация, но не съм видял официално.

 

И аз като "ole" искам да знам що са се отделили, ще ги питаш ли, Марто ;). Може после на лично да ни го пуснеш  :hilezh:. Макар да се сещам, че е или заради "банани", или заради липсата на "скарено-алкохолни" мероприятия :D, или предаване на важности  :hilezh:

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги питам, не ми пречи, все още с никой не съм се скарал [emoji1]

Пък и не разбирам за какво въобще само се хейтваме с тях при положение, че харесваме една и съща марка.

П.С. Не искам да излезе от мненията ми че защитавам някой или нещо такова. Просто нямам нищо против никой.

Редактирано от Elessar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти на това ако викаш хейт, погледни кво става в един пост във фейса със снимка от форума ква хранилка става.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Кръвна група Ауди" непоканени са обявили присъствие, ние поканени.

Е кой почва да хейтва , така ли се мотивара форум за присъствие на форум ;) , мисля че тва е най излишното изречение от цялата тема :) . Здраве да е, жалко че се карат колеги , вместо да сме заедно и да си казваме наздраве ;)

Кво значение трябва да има кой е поканен и кой не , един вид щом КГА ще ходят, а нямат напечатана покана по пощата или пусната с гълъб, задължително трябва да се отиде, иначе може да се пропусне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да коментираме повече, всички каращи Audi, фенове на марката или просто ентусиазирани зрители, независимо към кой форум или група принадлежим, нека се съберем.

Дайте да бъдем конструктивни и ако не можем да помогнем, поне да не пречим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата Raino :)

П.С. Сборния пункт за сега е Лукойла на Църна Маца, а часа за сега е около 7:30 8:00

Редактирано от Elessar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...