Jump to content

Хидравлика проблем


atommm

Recommended Posts

Колеги тая вечер ми се разлопа хидравличната помпа.Зар рамъка се вижда някакъв пръстен може да е част от лагера на помпата.Утре ми предстои важно пътуване дали ще издържи колата има ли риск за авария?и ако може да ме насочите за цена на помпа.Ауди а4 б5 96г. 1.9 тди 1З. мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах проблем с описаните симптоми на миналата ми кола. Проблема е регулатора на налягането и при мен беше в самата помпа, за това я смених цялата. Това което изчетох тогава е че при някой двигатели този регулатор е в един от маркучите. Може да провериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление -да, но не е кой знае какво. Има ремонтни комплекти, ако ти се занимава.

Успех!

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги друго важно което искам да попитам е дали става помпа от същото ауди но бензиново?

 

Става, НО трябва другото бензиново AUDI да е 1998г. или след нея.

Помпите от преди 1998 са различни на бензинови и дизелови.

 

Прегледай двата линка:

 

http://workshop-manuals.com/audi/a4_mk1/running_gear_front-wheel_drive_and_four-wheel_drive/steering/exploded_view_vane_pump_reservoir_hydraulic_pipes/exploded_view_for_vehicles_with_4-cyl._engines/

 

http://workshop-manuals.com/audi/a4_mk1/running_gear_front-wheel_drive_and_four-wheel_drive/steering/checking_delivery_pressure_of_vane_pump/vehicles_with_4-cyl._engines/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега  защо помпата трябва да  е задължително  от  ауди  , тази  помпа  не се вгражда само  в фолсваген груп , до колкото си спомням  ми  е попадала  от  френски  автомобил  същата  помпа  но там съосието  на шайбата не съвпадаше  с моето  и  я върнах  след което си взех от  пасат със същия мотор   и заспа , то не че няма  да докараш  съосието /стегната зглобка/  на това  мързела   е  страшно нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега  защо помпата трябва да  е задължително  от  ауди  , ...

 

Заради това:

 

...  от  френски  автомобил  същата  помпа  но там съосието  на шайбата не съвпадаше  с моето  ...

 

п.п. Аааа, и налягането което прави помпата също не е за подценяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направо я сменяй тая помпа втора ръка е около 35-40 лв. и си ти. Има един колега във форума borovina му е ника и ще ти направи добра цена. Аз пазарувам само от него и съм адски доволен. Успех !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради това:

 

 

п.п. Аааа, и налягането което прави помпата също не е за подценяване.

еее   аз не го хвърлям  да търси френски  коли   а  фолсваген  там освен  ,че  ще му излезе по евтино  понеже  е фолсваген  а не  ауди  и  второ  всичко  е  1 към 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...