Jump to content

А сега де? Покупка на S3


Recommended Posts

Здравейте,

Днес ми се усмихна късмета и стана така, че имам възможността да си купя мечтата ми Audi S3. Появява се проблема, че във Варна не продават такива зверове. Не знам за София... там и въпроса ми... как и къде да си купя Audi S3(97-99г)? Благодаря на отзовалите се! :hilezh:

Лека вечер :hilezh:

Редактирано от Novkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то има ли S3(97-99г)? Те не са ли просто S-Line :hilezh:

Естествено няма. Първите са 1999год. Освен това шанса да те наредат , т.е. да ти продадат блиЗнак е 110%. Подпитай в Капитолия или Софавто или в А2 там ше ти се иЗрадват яко :hilezh: , може и За 20.000лева даже да ти дадат такава, карана от стюардеса :hilezh:

Иначе, ако евентуално искаш редовна, цените са около 28000лв. докарана в БГ беЗ мито което е още 10.000лева. Това по сегашното Законодателство , как ще е след 1.1.2007 нямам идея.

Редактирано от intrakom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай клубните "доставчици" :hilezh::hilezh: Насти и Деливъримена - може да имат нещо в предвид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца и аз реших да видя дали се продава тук това чудо на техниката, но не намерих нито едно, а съм виждал само едно сиво, спира отстрани на Шератон. Тия коли са рядкост, търси навън, тук явно няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца и аз реших да видя дали се продава тук това чудо на техниката, но не намерих нито едно, а съм виждал само едно сиво, спира отстрани на Шератон. Тия коли са рядкост, търси навън, тук явно няма!

И аз стигнах до този извод още при идеята да си купя. Във Варна има само 1 жълто. Просто ми е мечта тази кола и явно ще се търси навън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе, ако евентуално искаш редовна, цените са около 28000лв. докарана в БГ беЗ мито което е още 10.000лева. Това по сегашното Законодателство , как ще е след 1.1.2007 нямам идея.

Искаш да кажеш акциз плюс ДДС. След Нова година ДДС няма да се плаща, но засега акцизът не е отменен. :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в а2 имаше едно... 30 000 лв - сивичко такова... ама преди да го купиш - обезателно проверка - да не ти продадат реплика некоя :hilezh: ама реално и тва ми се вижда много тънко ако е докарано отнякъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно много култово от Германия

http://mobile.de/SIDzU8M9tEmOl6bJoRk.yfXIA...11111234921432&

И едно за МЕГА ЕКСТРЕМИСТИ

http://mobile.de/SIDghePehBC2ean4jVzR2Z1Jw...11111211029940&

Хмм линковете нещо не стават така ...

та първото е:

EUR 11.990

Verhandlungsbasis

Daten:

Gebrauchtfahrzeug, 108.000 km

184 kW (250 PS), Benzin, Schaltgetriebe, Euro 4

Erstzulassung: 05/00, HU: 05/07, AU: 05/07

Klimaautomatik, schwarz, 2/3 Tьren

Besonderheiten:

ABS, Stabilitдtskontrolle, Allradantrieb, Zentralverriegelung, el. Wegfahrsperre, Leichtmetallfelgen, el. Fensterheber, Xenonscheinwerfer

Beschreibung:

Motortuning von MTM auf 250 PS, Getцnte Scheiben hinten, Brembo Bremsanlage vorne, Sommerreifen 225/45R18 auf BBS Leichtmetallfelgen, Winterreifen 225/45R17 auf S3 Alufelgen, Scheckheftgepflegt, Austauschmotor bei 70000 km

Anbieter (privat):

Michael Lenz

D-83486 Ramsau

Tel.: +49 - (0)170 / 8074499

ea29_27.JPG

eba8_27.JPG

ecc1_27.JPG

ee2f_27.JPG

f13b_27.JPG

А второто:

EUR 26.000

Daten:

Gebrauchtfahrzeug, 61.000 km

278 kW (378 PS), Benzin, Schaltgetriebe, Euro 3

Erstzulassung: 06/01,

Klimaautomatik, blau, 2/3 Tьren

Kraftstoffverbrauch ca.:

9,2 l/100km

CO2-Emissionen ca.:

221 g/km

Besonderheiten:

ABS, Stabilitдtskontrolle, Allradantrieb, Zentralverriegelung, Tempomat, el. Wegfahrsperre, Lederausstattung, Leichtmetallfelgen, Sitzheizung, el. Fensterheber

Beschreibung:

Recaro Sportledersitze schwarz / blau, Klimaautomatik, el. Fensterheber, Radio CD + Cassette Symphony, Bosesoundsystem, Bordcomputer, Tempomat, ESP, Lederlenkrad, Mittelarmlehne, Sitzheizung Tunning: Alufelgen 225/40 R18, Sportkupplung, Motor von DAHLBACK RACING Umbau vor 5.000 KM, Sportfilter von Carbon Dynamic Airbox, Fahrwerk von KW Automotive, Frontspoiler von CSR Automotive Type CSR-FSK013 Im Kundenauftrag zu verkaufen!!! Gerne senden wir mehr Bilder per e-mail!!!!

Hдndler:

Auto-Ecke

Kasseler Strasse 5

D-35091 Cцlbe

1.Tel.: +49 - (0)6421 / 983556

2.Tel.: +49 - (0)171 / 5012656

Fax: +49 - (0)6421 / 983713

eMail an den Anbieter

a8_27.JPG

c1_24.JPG

07_24.JPG

69_24.JPG

c8_24.JPG

Редактирано от Shagrath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега видях едно черно S3 в горубляне. не знам дали се продава. предполагам че да щото от доста време го гледам там. с бг регистрация е С 8889 хх.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синьото кърти мифки :flehan:

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...