Jump to content

изолиране на заден диференциал


vr6powered

Recommended Posts

колеги има ли варянт в който да се махне кардана и да се кара само с предно предаване,става дума за 1.8 АдР мотор куатро 1995 година има ли риск от проблеми после...

Редактирано от vr6powered
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички искат quattro, над половин година търся сносна б5-ца дизел куатро а ти ще го махаш. Каква ти е идеята, по-нисък разход :D

До колкото знам няма как да стане ако не смениш и скоростната кутия

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш може да направим бартер, давам ти подходящата за теб скоростна кутия а ти ми даваш кутията и кардана и ще имаш супер куатро автомобил на предно. Това е единствения вариант за теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

АЗ съм заварчик,въпроса се пороdи от мой колега,кара dруга марка автомобил 4х4 обаче направил си опит като махнал карdана и останал само на преdно,и е dоволен от глеdна точка на това че,колата имала повече ряз "dрън dрън" и смъкнал разхоdа и питам dали е верно и какви биха били послеdствията ако махна карdана на куатрото

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е с напречно разположен двигател,щом е махнал кардана и се движи колата.Но никой не е длъжен да знае всичко.Човек се учи цял живот,като задава въпроси и получава точните отговори.Така , че твоята работа няма да стане-да махнеш кардана и колата да тръгне.Ето малко за четене по темата http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=56091

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Опел Вектра А /115 коня/ с двойно задвижване,след процедурата с махане на кардана,остана само на предно.

Това за икономия от собственика на съответното МПС.

Но при Ауди А4 двойното няма нищо общо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...