Jump to content

Recommended Posts

Мда, при първоначалната онлайн проверка, "Вашата система е напълно съвместима с новияТ ни ъпдейт, донт да са тривожиш за квото и да било" :hilezh: , после греда. Типично. Windows.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Става и с хакнат уин седем, десятката си свали вече някакви ъпдейти.

За сега няма драми, имам чувството че, е по лек от х64 ултимейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На лаптопа ъпдейтнах, но на компа ми дава, че дисплея не е съвместим, а видеокартата няма ъпдейти.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метро-то простотията от къде се пуска?

Че аз не виждам такова животно на десктопа, много ама много прилича на седмицата.

Да не кажа, че е почти същото.

п.с

сега видях, че за 8.х става дума

него го пропуснах съвсем умишлено.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всичкото отгоре след даунгрейда:

В случай, че виждате тази страница, значи вашия МАК адрес е непознат в нашата система.

 

:hilezh: .

 

КОЙ ма би през пръстите да се занимавам......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-малкото заради "фулскрин-метро-простотията" :hilezh:  Има ли човек, на който да му харесва? :huh:

 

Никога не съм я ползвал.

Имам си нормално старт меню :hilezh:78eb22f398c84ffc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако ъпдейтна дали инсталирания вече биторрент ще си остане и ще продължи да сиидва, че си помпам малко регистрацията в един торент :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако ъпдейтна дали инсталирания вече биторрент ще си остане и ще продължи да сиидва, че си помпам малко регистрацията в един торент :hilezh:

За коефициент не е нужно да сиидваш. Пробвай с RatioMaster. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой със 7 Pro OE да не му излиза ъпдейт. До колкото четох, разбрах, че и за седмицата трябва да има ъпдейт до 10-тка. Имам Service pack 1, всички ъпдейти до момента ама не ми излиза уведомлението за ъпдейт?

 

ПП лицензиран ми е

Редактирано от Audi_RS*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудих как да го разкарам и ти плачеш че го няма този KB3035583.

 

ТУК можеш да си го навреш сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става от там, няма го това приложение уин 10, четох го няколко пъти. Иначе пише, че до месец след като го инсталираш можеш да се върнеш на това на което си бил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не си ме разбрал. Уведомлението го прави ъпдейт KB3035583. Ако случайно не е пристигнало може да си дръпнеш като прочетеш статията ТУК.

 

Ако нещо не си разбрал може да активираш ъпдейта ръчно така:

 

 

Уверете се, че Windows Update е включена в - за инструкции как да включите автоматичните актуализации, вижте статията в база знания 306525. След това проверете дали необходимите актуализации са инсталирани. За да направите това, Препоръчано от менюто "Старт" или на екрана, cmd, щракнете с десния бутон върху Команден прозорец в резултатите и изберете Изпълнявай като администратор. Въведете или поставете командаDISM / online /get-packages | findstr 3035583 -Ако актуализацията е инсталирана, ще получите връщане Пакет за самоличност следват поредица Препоръчано от информация. Ако нищо не се връща, тя не е инсталиран и трябва да проверите за актуализации и да го инсталирате.

    Windows 7: и изпълнете командата DISM / online /get-packages | findstr 2952664
    Ако актуализацията не е инсталиран, Инсталирайте го сега.

        Отворете Internet Explorer. Натиснете Alt + H и изберете За Internet Explorer Препоръчано от меню. Уверете се, че имате Internet Explorer 11. Ако имате по-стара версия, изтегляне на Internet Explorer 11 HTTPS://www.Microsoft.com/EN-US/Download/Internet-Explorer-11-for-Windows-7-details.aspx?ID=40902

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те, имах предвид, че и статията съм я чел и всичките там опити cmd-то съм ги правил но пак не се появи. Сега видях и в историята на ъпдейтите, тоя ъпдейт КВ3035583 е инсталиран днес след работа като съм пуснал пс-то, ама уведомление още няма....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...