Jump to content

Проблем при каране по инерция Audi A6 3.0 TDI автоматик


gardax

Recommended Posts

Какво е това обслужване 900 лв.? Не е ли множко?

 

900 за смяната на хидросъединителя, масло за скоростната кутия, двигателно масло и всички филтри ми се струва нормална цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият от монтьорите ми е приятел и за това им се доверявам така. Не присъствах на подмяната, но вярвам, че не би ме излъгал. Иначе съм съгласен, че отидеш ли в сервиз, където не познаваш никого, винаги може да те излъжат с нещо, което уж е за смяна, но те ако решат да те измамят могат да го направят по много начини, по които няма как да се усетиш лесно...най-малкото може да оставиш колата за нещо елементарно и те да подменят какво ли не с друго, което е пред края на живота си.

 

Вярвам, че наистина е нов понеже познавам единият от монтьорите. Цената на турбината е 1150лв, като връщаш старата. Иначе покрай това направих и обслужване (масла и филтри, веригите/оптегачите ми казаха, че не са за смяна все още) и общо всичко + работата ми излезе 2050лв.

То явно в различните градове,различните сервизи и различните майстори,цените са различни-аз за смяна на двата ремъка,всички ролки,колко бяха 4 или 5,масло в двигателя,на скоростната кутия и на диференциала,водната помпа нова или рециклирана ,като дадох моята старата,всички видове филтри,всички тези части възможно по-оригиналните,и да искарат бая хиляди километри,и труда,дадох 1610 лева.Като цяло съм доволен от цената и свършената работа,и че няма да се занимавам бая време с тез неща,и да съм сигурен,че няма да ми правят проблеми.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

900 за смяната на хидросъединителя, масло за скоростната кутия, двигателно масло и всички филтри ми се струва нормална цена.

 

Ooo, щом има смяна на на маслото в скоростите - бива цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва масло за скоростната кутия си е бая скъпо,в ауди сервиза е 138 лева литъра.Незнам кои какво масло слага там,ама е скъпо,изкарва 60 хиляди км.Аз събрах 6 литра,явно не може да се източи цялото,освен ако не налееш още 2-3 литра за промивка.Както и да е ,цената бива,даже е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако 8-цата е поевтиняла толкова, не ми се мисли колко е 6-цата, някаква идея? Могат ли да се смесват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова питам, защото съм с 6-ца и като сменях преди поне 3 години тогава беше 40 лева на 6-цата.

 

Да взема да налея 5 литра 8-ца и да мина през една адаптация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва масло за скоростната кутия си е бая скъпо,в ауди сервиза е 138 лева литъра.

Да

Щото има щампа на ВАГиналната група

Същото масло в кутия на производителя ЗФ го взех на 45лв от Порше при това

Ама в сервизите за кутиите цената е 69лв за ZF LG8.

Като сложиш едни 20-30% отстъпка и нещата си идват на мястото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...