Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Адаптори има за 4ф и други стари модели, за модела си се защракват просто. То ако си тъп и достатъчно здрав може да ги зачукаш сигурно и към фаровете да пръскат, Пуси ама тва  не е предмета за разговор някак си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При А4 Б6 за да минеш от пикалки към пръскалки се сллагат едни пластмасови адапторчета които като сложиш от грешната страна на отвора навеждат пръскалката и не може да се вдигне с реглажното винтче.Поради тази причина попитах дали и при А6  се слагат адаптори.

Just now, N1995 написа:

Адаптори има за 4ф и други стари модели, за модела си се защракват просто. То ако си тъп и достатъчно здрав може да ги зачукаш сигурно и към фаровете да пръскат, Пуси ама тва  не е предмета за разговор някак си...

Я кажи като си много умен от коя страна се защракват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуси, казах ти, че не трябват адаптори, но ти продължи да си пишеш за адапторите, как можели да прецакат струята.

Единственото ми обяснение е, че просто обичаш да "слагаш нещата от грешната страна на дупкатата" ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре да видим в Порше какво ще направят с мойто безключово и тия модули :) Иначе през това време дойдоха разни глезотии:

 

https://a6retrofits.com/a6-4g-c7-chrome-seat-buttons/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Аци, какъв е зора да тестваш почти сигурно гадни масла на хубавата си кола?

@N1995, страхотно става с копчета. Аз съм ги поръчал преди месец, но нещо със смяната не се оправям. Не искат да излизат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия хоризонталните ги хвани и ги дръпни рязко. Вертикалните ги изкопчих с едно пластмасово за чистене на винетки. Дърпаш от горната страна и отдолу с него. 

 

Волана ми от С6 го върнали на подателя :( Сега пааааааак чакам някво деливъри...епично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм го поръчал и платил...само да вземе да дойде - трилъчев с хромирани пера и подгрев. 

 

volan-768x1024.jpg

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 19/08/2018 at 11:45 AM, fifipaldi said:

@Lizard пробвал ли си ги лично?

По ЕТКА излизат, че са за новите А5-тици (+ доста други модели), първоначално се слагат в D4 face.

И аз се бях ориентирал към тях първоначално, но взех другите в крайна сметка.

Тези са около 3 пъти по-скъпи, не, че това беше определящо, но просто казвам.

 

@Passi, за B8 няма адаптори Пуси, за 4F e писал @N1995, че трябват.

 

Поръчал съм въпросните.

Прочети тази тема, има доста хора вече поръчали си тези 4G....и се оплакват че пръскат ниско, дори настроени най-високо.

https://www.motor-talk.de/forum/spritzduesen-staendig-verstellt-alternative-t4965585.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 minutes ago, Raino said:

Колко ти излезнаха 4-те копчета?

 

135 лева.

 

Не знам какви форуми четете, какви неща поръчвате, но това не е вярно, пръскат идеално даже по-високо заводски и ги настроих с торкса както трябва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С @Lizard си говорим за B8 (a4 & A5), малко сме OFF, но поне е по темата за пръскалките.

Иначе те са си правени за 4G, няма как да има проблем там.

Тези дни като ми остане време ще си поиграя с регулирането и ще видя дали наистина е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, N1995 написа:

Утре да видим в Порше какво ще направят с мойто безключово и тия модули :) Иначе през това време дойдоха разни глезотии:

 

https://a6retrofits.com/a6-4g-c7-chrome-seat-buttons/

 

За пълен кийлес ли говориш (дръжките на вратите)? Че това остана май да е последната ми желана екстра към колата и се каних да те разпитам кой може да се наеме да го прави понеже знам, че се беше захванал. Явно повече играчка е паднала тая работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това говоря, сложихме сензорите по вратите, окабелихме всичко, забравихме само две антени в задните врати и ми седят на бюрото ама как да е. Отидох днес в Порше да ми параметризират модула, и....човека с достъп до системата бил в отпуск. Фейспалм, от една седмица и нещо имам запазен час, поне я прочетоха и там да си подготвят тъпотиите другата седмица да не ми губят времето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси провалете ,искат да кажат че имат само един лаптоп и само един от тЕх знае паролата ли веее:hilezh:

Ное имаме 10 подемника и 4 таквиЗ .

 

FCD839CC-EFC6-4243-8321-F1BEF7C10CCB.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно, че може да се ъпдейтва офлайн, две за адаптации и тн. и съвсем трето, че параметризацията на модулите не става само така с VAS-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...