Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте,
от два дни съм собственик на А6 Allroad 2013 година. Изчетох доста неща и ми остава още много, но засега имам няколко въпроса.
1. На шофьорската врата има малка червена лампичка (прикачената снимка), която след заключване мига на опреден интервал. Първаначално мислех, че е аларма, но не успях да я накарам по никакъв начин да се активира. Някой може ли да ми каже за какво е тази лампичка?
2. Коя е последната версия на навигационните карти и софтуера ?  При мен са :
Media version:  HN+R_EU_AU_PO660
Nav. database version:  8R0060884BC ECE 6.16.3
3. В MMI видях опции за ъпдейт от USB, но аз такъв порт не видях никъде. В подлакътника имам само 12V и AUX. Да продължавам ли да го търся или просто софтуера ти дава всички евентуални опции, независимо дали имаш дадения порт ?

4. Днес се опитах да сложа чарджър за телефон в подлакътника (12V), но не се получи. Сякаш беше плитък. Същото беше положението и на 12V изходи на задните седалки. Чарджъра съм го ползвал на няколко автомобила и съм нямал проблеми. Някой да е имал подобен случай ?
5. Колегите от Варна къде си обслужват колите, че май отзивите за Порше Варна са смесени ?

Благодаря предварително.
 

IMG_2291.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, redplane said:

Здравейте,
от два дни съм собственик на А6 Allroad 2013 година. Изчетох доста неща и ми остава още много, но засега имам няколко въпроса.
1. На шофьорската врата има малка червена лампичка (прикачената снимка), която след заключване мига на опреден интервал. Първаначално мислех, че е аларма, но не успях да я накарам по никакъв начин да се активира. Някой може ли да ми каже за какво е тази лампичка?
2. Коя е последната версия на навигационните карти и софтуера ?  При мен са :
Media version:  HN+R_EU_AU_PO660
Nav. database version:  8R0060884BC ECE 6.16.3
3. В MMI видях опции за ъпдейт от USB, но аз такъв порт не видях никъде. В подлакътника имам само 12V и AUX. Да продължавам ли да го търся или просто софтуера ти дава всички евентуални опции, независимо дали имаш дадения порт ?

4. Днес се опитах да сложа чарджър за телефон в подлакътника (12V), но не се получи. Сякаш беше плитък. Същото беше положението и на 12V изходи на задните седалки. Чарджъра съм го ползвал на няколко автомобила и съм нямал проблеми. Някой да е имал подобен случай ?
5. Колегите от Варна къде си обслужват колите, че май отзивите за Порше Варна са смесени ?

Благодаря предварително.
 

 

Здравей колега,

 

относно 1) тази лампичка е за алармата.

За да активираш алармата ще трябва да стоиш в колата и някой с ключа отвън да те заключи.

След 20-30секунди до около минута ще се активира алармата.

Наистина е трудно да я активираш сам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не.

 

1 - централното заключване. Ако имаш аларма трябва да имаш копче скрито за спиране като отвориш шофьорската от вътре.

 

2. Разцъкай го малко тоя форум, две теи странички назад ги има, дал съм и линкове.

 

3. Значи нямаш AMI. Sd карта и си ти.

 

4. Бали му майката що не ще, пробвай друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам а6 2011 3.0 тди с двигател CDUC. От известно време забелязах , че регенерира dpf по често. Прочетох тук, че е добре да се смени сензора за диференциално налягане. Някой знае ли след като сменя сензора как да го ресетна с VCDS? В интернет намирам само инструкция за VW. 

Освен това видях, че в единия щуцер на сензора влиза тръбичка някъде от долу около филтъра, а в другия влиза къса тръбичка която е отворена отдолу. Така ли трябва да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, отдавна чета дискусиите в различните теми и сега реших да се обърна с молба за помощ. Моля, за препоръка за сервиз за укрепване на дистроник. Аз съм от Варна, колата закупих от Порше София  и мисля преди да си я взема да мина и през тази процедура в София.

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цените за които ги укрепват по-хубаво си купи едни резервни да ги имаш. Ходи в Пила Р да ти ги хванат, разработили са го доста добре и не са кожодери - https://goo.gl/maps/6cgVp52HZm32

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LED праговете станаха суууупер :) Много съм доволен! Драснах и постче по темата, остава утре HomeLink-a + Kessy-то ако ме огрее в Порше да ме вземат пак...

 

https://a6retrofits.com/audi-a6-4g-c7-illuminated-led-sills-installation/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Райно за добре свършената и навременна работа, въпреки недоразуменията които му създадох, за което още веднъж се извинявам. Тя стана работа не си я купил, ами го е блъснала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/13/2018 at 12:30, N1995 написа:

За цените за които ги укрепват по-хубаво си купи едни резервни да ги имаш. Ходи в Пила Р да ти ги хванат, разработили са го доста добре и не са кожодери - https://goo.gl/maps/6cgVp52HZm32

Здравей .Искам да те попитам за този сервис Пила-Р дали сменят вериги на audi a6 4g 

 

Редактирано от VBI
Цитати
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 13.09.2018 г. at 7:31 PM, N1995 said:

LED праговете станаха суууупер :) Много съм доволен! Драснах и постче по темата, остава утре HomeLink-a + Kessy-то ако ме огрее в Порше да ме вземат пак...

 

https://a6retrofits.com/audi-a6-4g-c7-illuminated-led-sills-installation/

 

При тези прагове има ли подняма на лед осветлението или целият се смяна ? мойте задните не светят а опред от едната част все едно са изгорели .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...