Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Това ми изглежда като нещо допълнително слагано или поне телефонния модул да е допълнителен. Драсни им ако искаш един мейл как да си ресетнеш кода, трябва да ти отговорят.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.stankoff-bg.com

Представители на Ебершпехер за България са. Мога да кажа че са много точни.

Изпратено през тапата

Редактирано от yardadin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.09.2018 г. at 8:56, N1995 написа:

Изобщо не е лесен ретрофит-а. Четири сензора във вратите и +2 антени за задните врати ако имаш безключово палене. Четирите кори на вратите долу, праговете, кори и тн долу и прекарване на жици от всяка врата до central convenience модула в багажника. На седан е отзад в ляво. Само дето вече тия модули излизат програмирани и направени точно спрямо екстрите на колата както е поръчана. Не става с кодинг, защото хардуерно вътре липсват неща. Съответно даваш едни 560 лева в Порше за нов, като това е цена с отстъпката. Сменя се стария и отделно колата трябва да се параметризира пак от Порше. Само дето и това не е стандартна услуга и го правят 1-2 души, та добре, че имам приятели, че изобщо се хванаха да го правят. 

 

В крайна сметка кеси-то работи перфектно. Остава мистерията защо не ми работи kick open-a под багажника, който трябваше да сработи директно :( 

Колега,тръгна ли kick open-a,че и аз искам да слагам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм го гледал, подкарах си безключовото отключване и заключване, сега като сменям дифузьора отзад ще го видим и него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от къде мога да си закупя или поръчам скосен трилъчов волан с пера за AUDI A6 C7 4G.

Нещо като този на снимката но да е за 6ца предпочитам от S6 или RS6

защото са по дебели и по удобни.

Благодаря предварително за помоща.5bc8c370b5fc7_viberimage.jpg.04f3b71b65a62597984a46974366c46d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав е волана много!!!

Сега му звъннах но не отговаря.

Колега ти как го намери в mobile.bg

какво написа?

Има ли и други или е само този?

Редактирано от niko77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Благодаря ще му пиша сега да видя ще помогне ли.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да не мислиш, че вървят по 100-200лв. Аз бях с четирилъчев и airbag си купих... :D 

 

Тъпото копче му се отчупи едната буквичка:

6ed056ds-960.jpg

Поръчах си червеничко :D 4G1905217B / 4G1905217D

5ce856ds-960.jpg

 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига ве как ше са толкова скъпи, тва не мое да бъде ,некъв смотан геврек за тоо дърт модел да струва толкова кинти :hilezh:

Мисля че 300 лева е предела за него и то само щот е с големите пера :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това колко ти мислиш, че струва няма нищо общо с реалностите :D Провери го в Порше номерчето, моя е с буква Т накрая S-ов с подгрев, горе долу колкото една 4Ф-ка е :D Па и не е чак толкоз дърт, до миналата година беше най-новия. Същите са воланите на фейса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчето е яко с червеното.

И моето е така изтъркано в момента :)

 

а към волана значи отделно еърбег се поръчва?

подгрева само от волана ли зависи или има допълнителна кодировка или друг хардуеър?

 

лоста смени ли го и него?

@N1995

 

Аз я изплащам моята и сигурно не мога да сменям волана иначе и мен ме радва скосения.

Редактирано от bahkata007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 minutes ago, moto_fan said:

Мноу си абен ей, тва беше ирония по повод поста над твоя :hilezh:

 

 

От постните сърми е бро, падна ми рЕзко холестерола и глей кви неща стават хахаха

 

bahkata007 ако си на четирилъчев волан и минаваш към трилъчев купуваш и нов airbag - кръгъл, стария не пасва, не, не се сменят пластмаси, просто трябва да го смениш. И то с такъв от А6, а не от А1, А3, А4 и тн. че има разлики. За подгрев - ако нямаш на четирилъчевия изобщо не се занимавай, трябва да се сменя лентовия, да се прекара едно кабелче и едно бушонче и тн. Ако я изплащаш със сигурност ще ти е драма, евентуално ще си прецакаш гаранцията и тн. Обади се и ги питай.

 

Топката отдавна я смених https://a6retrofits.com/audi-a6-4g-c7-facelift-gearshift-knob-installation/ 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Нямам подгрев сега на четирилъчевия.

ще си стоя на гъза :) колата е от daswelt, гаранция няма :)

скоростния е найс. Обясняваха ми че трудно се сменя като цяло, много внимателно се пипало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...