Jump to content

A6 Avant SQL project


bonevstiliyan

Recommended Posts

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е много зависи от вратата...от А2 до А6 има разлика, но примерно с един кашон би трябвало да ти стигне за всички врати + багажника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоа етикет не ми харесва :D..не беше предвиждано така да става. След тапицирането на тавана и всичките му детайли със съответния плат се оказа, че малко бяхме сбъркали лепилото..та сега в момента чакаме новото лепило, което е липсващото звено и процеса е малко спрЕл. При наличието му, което трябва да е най-късно в понеделник, всички детайли ще бъдат тапицирани, залепени и монтирани отново в колата и СЛЕД ТОВА, започва сглабянето на багажник, задни седалки, средна конзола, табло и така нататък, както си му е реда...понякога има пречки в проектите, а в толкова мащабните винаги са повече от една и за добро или лошо, нещата стават малко по-бавно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Проекта е почти завършен..остана да се сглоби модул номер две. Колата стана брутална, а звука е доста повече от очакваното. Нуклеарчето за пореден път показа, че си е бая изродче и за тази малолитражна каса затворен обем, направи чудеса

 

q1ex4vY.jpg

 

a7hjuMD.jpg

 

wgisPEJ.jpg

 

c4zVRRH.jpg

 

n4qniAp.jpg

 

Решетки по всички говорители от предната линия и пиано лак детайли

 

GDi6IAl.jpg

 

ma58zwk.jpg

 

wNtHhwW.jpg

 

jb1Pgar.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от bonevstiliyan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6/4/2016 at 23:07, kenwood2 написа:

Малко видео няма ли :D:D

Хахаха видео на ЕММА (ако ми потвърдят утре) или на Ауди сБора

 

На 6/4/2016 at 23:15, KCV написа:

Е ае честито Ве, играч.

Скоро да се пофалиш и на живо.

 

Е мерси Ве как...

 

a ето и още малко снимки, доста по-качествени от предните

 

aPvFuXZ.jpg 

LmCpzow.jpg

 

1e4nnhc.jpg

9mNwslZ.jpg

 

QTpopE4.jpg

gBCgtfX.jpg

 

pBSSq6y.jpg

xtkhEVi.jpg

 

 

Колата е правена от колегата @Gravito както и още един юнак, който няма регистрация във форума...както казах и в началото на темата, тея момчета са машини и ми угодиха на всички прищевки, работят много професионално и всеки един аспект ми беше обяснен и адекватно аргументиран още при формулирането на концепцията. Много са малко хората в БГ, които могат да ти свършат точно тази работа и резултатите ще го покажат надявам се, на предстоящите събития за КАР аудио, където мислим да участваме


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ще участва на ЕММА по време на тунинг шоуто в Интер Експо център, който ще идва и има интерес да заповяда, нека заповяда да чуе какво чудовище направихме. Вече монтирахме и втория модул и стана нещо брутално...доста по-добре от очакваното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bonevstiliyan написа:

Ами вече в четвъртъците ме няма в Зарата и може да се види в сряда или вторник

Да не почна работа На София?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проекта се правеше изцяло в София..колко кила..ами грубо го смятахме и излезе около 60-70 кг макс...обачееее колата стана изрооод...на изложението ще ви пОкажа тва онова :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На 2/7/2016 at 19:01, Lenin89 написа:

Не е аналогов, през процесора е. Просто пуснете едно ключе on/off на rem-a към суба и толкова. Не разбрах защо просто не се ползва дистанционното, моето на Alpine 7998R - Phantom Face-а, който е, прави всичко, x-over, TA, всичко може да се контролира с него, а и лови от 2м+.

Можеш ли да ми пратиш модела на дистанционното или поне снимка..има ли влизане в суббуфер менюто?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една чуденка...огледалото ми за задно виждане май май не е оригинално и след финализиране на проекта, вътре е доста приятно, особено като му се даде малко да яде на нуклеарчето..та по този повод да кажа, че много мразя паразитните шумове а в този момент чувам таквиа от това огледало..дали с оригинално ще ми се решат проблемите или с някакво друго по-масивно...ако ли не, то сериозно се замислям да го махна нацяло и да си карам на странични :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам и да попитам...

Какво е предимството и целта да има по два кръгли говорителя (мидбас ли им викате) в корите на вратите?

С по една голяма елипса няма ли да е по-готино?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се правят елипси за такива цели. Огледалото наистина има проблем и постоянно се размества, с оригинално здраво няма да има проблеми обаче.

А иначе колата голямо забавление :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали няма да има проблеми...да взема да ида до господин more да сложим едно на място как ше седи...аз си мислех за тея ел хроматичните, че нали са някви по-масивни и се захващат по-здраво за джама, заради сензорите..дали с него няма да е по-добре, че както каза и ти "колата е голямо забавление" :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема сега е в ябълката, специално ми направи впечатление :)  Слагай спокойно каквото ти харесва като модел само да е читави, тогава дори като се мести стъклото не се разцентрира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...