Jump to content

Recommended Posts

Както беше споменал един колега ще може ли линковете да се отварят в нов раздел,много е неприятно в същия да се зарежда линка и благодаря :)

Адрес на коментара

Ще го погледнем непременно!

п.с.

Mac OS X потребителите могат да се радват на директни Notifications, за Windows 10 не знам - да потвърдят

Можете да ползвате директен tag към потребител с @ знак - примерно ето така: @Denyo;)

 

Адрес на коментара
преди 2 минути, Wizi написа:

Ще го погледнем непременно!

п.с.

Mac OS X потребителите могат да се радват на директни Notifications, за Windows 10 не знам - да потвърдят

Можете да ползвате директен tag към потребител с @ знак - примерно ето така: @Denyo;)

 

Това ми хареса,браво!

Адрес на коментара

Сложете директни бутони " виж собствените си мнения" "виж новите мнения" "виж активните теми" . Ще бъде адско улеснение

Редактирано от samo_pechka
Адрес на коментара
преди 2 минути, samo_pechka написа:

Сложете директни бутони " виж собствените си мнения" "виж новите мнения" . Ще бъде адско улеснение

За съжаление предаването "Пожелахте да видите" се изчерпва доста бързо с техническите ни възможности и свободното време, което имаме да отделяме тук.

преди 2 минути, Denyo написа:

А и отдавна искам да споделя ако може да добавите едно чат прозорче в реално време ще сте велики и спирам да спамя :hilezh:

Това няма да се случи в това общество тук. Надяваме се никога.

Адрес на коментара

Всъщност кого конкретно улеснява всяка една "надстройка" на платформата?

Възможно ли е "скина" да стане максимално близък до изначалния?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара

Всъщност правим ъпдейти единствено да е гадно на една шепа потребители. Всеки път. Хванахте ни. Сори.

 

Не. Не можем да го докараме до изначалния изглед от 2001ва. Искрено съжалявам и за тази ни неспособност.

 

Искрено ваш.

Адрес на коментара

Съжалявам. Ако знаеш на мен 2003та като се местихме от clubs.dir.bg колко ми се гадеше, но ето ме - още съм тук :( Правим ъпдейтите с идеята да има нови функционалности и също така някакво раздвижване. Иначе всички щяхме да си караме В4, нали? :)

Иронията си има съвсем конкретно предназначение. Съжалявам още веднъж за което.

Адрес на коментара

Да притежаваш В4 говори добре за собственика ( всеки оунър на подобно знае за какво става дума ),

ма тук сравнението не е уместно де.

 

Та за други скинове нещо стана дума?

Адрес на коментара
преди 50 минути, Wizi написа:

Тествайте Ъпването на темите дали работи коректно. Може би ще трябва да го донастроя допълнително.

Ако имаш 2 и повече теми за повдигане, при повдигането на първата, втората ти я дава да я вдигнеш след 24 часа пак.

И при предишния ъпдейт го имаше този момент.
 

Адрес на коментара

Ми ето тези например  ( на първо четене ):

Black Chrome 1.1.4

Free

https://community.invisionpower.com/files/file/7307-black-chrome/

 

 

GrayChrome 1.0.1

Free

https://community.invisionpower.com/files/file/7416-graychrome/

 

 

Desert Remake 1.0.2

Free

https://community.invisionpower.com/files/file/7316-desert-remake/

 

 

Адрес на коментара

Black Chrome трябва да дават пари, ако някой тръгне да им ползва темата

GrayChrome изглежда окей, инсталирах я, но за голямо съжаление е адски недоизпипана :(  Трябва някой да й отдели сериозно време. Ще видя какво мога да направя по въпроса.

Последната тема отпада поради почти същите причини като първата.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...