Jump to content

Recommended Posts

Така беше и на предишната версия на форума, трябва да цъкнеш на звездичката или кръгчето за да отидеш на първото непрочетено мнение.

Адрес на коментара
16 minutes ago, Един_Луд said:

Като кликнеш в/у кръгчето (или звездичката) пред заглавието, не те ли праща на непрочетените мнения?

Кликване на кръгчето ме изпраща на последното мнение от темата. Преди ставаше като кликнеш върху заглавието на темата. Няма проблем, ще целя кръгчето. Още излизат търговските теми в непрочетени мнения.

Адрес на коментара
Преди 7 часа, mncazzaro написа:

И от мен един проблем, когато се опитвам да вляза през телефона андроид с хром ме препраща към локална директория на сървъра,която не е видима и дава грешка, че не намира страницата. Когато дам назад ми зарежда форума и съм логнат.

Линкът към форума е променен след ъпдейта, ще трябва да си промениш съответно и линка в телефона.

преди 32 минути, martinich написа:

Кликване на кръгчето ме изпраща на последното мнение от темата. Преди ставаше като кликнеш върху заглавието на темата. Няма проблем, ще целя кръгчето. Още излизат търговските теми в непрочетени мнения.

Винаги ме препраща към първото непрочетено мнение, работи си и в момента. Който има проблем може да си резетне броузера, но проблемът категорично не е във форума.

Адрес на коментара

1.jpg.9520c15972646d665ccc2f9f64ccd7bb.j

 

Не трябва ли да има превод и на повдигащия бутон ? 

 

Също исках да питам в началната страница предвижда ли се да има както преди отстрани в дясно секция за последните пуснати теми, календар и рожденници. 

Редактирано от wolverine
Адрес на коментара

Получавам email при всеки нов отговор в тема, която съм писал, а уж съм си направил настройките.

Моля, някой да го погледне това, искам да получавам email само при ново лично съобщение.

Адрес на коментара

Има проблем с повдигането на темите в купува/продава. Имам повече от една, повдигнах първата и на другите две ми два съобщение, че може да се повдигнат след Х време. Също има доста опции, които седят на английски още.

Адрес на коментара
1 hour ago, Един_Луд said:

Като кликнеш в/у кръгчето (или звездичката) пред заглавието, не те ли праща на непрочетените мнения?

Не го знаех това с кръгчето. Функцията си работи. 

 

13 minutes ago, Wizi said:

Винаги ме препраща към първото непрочетено мнение, работи си и в момента. Който има проблем може да си резетне броузера, но проблемът категорично не е във форума.

Мобилната версия нямаше кръгче и винаги отваряше последното не прочетено. Вече и в двете го има това кръхпе/звездичка. 

Адрес на коментара

Мобилната версия също имаше кръгче и винаги е отваряло последното непрочетено мнение.

На моменти се питам дали въобще посещаваме едно и също интернет пространство.... 

Адрес на коментара

@Wizi

добави един бутон "View desktop site" при кликането на който да се маха този мета таг:

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">

Така ще могат хората да виждат десктоп версията на форума и на мобилни устройства.

Мисля, че това е най-добрия вариант в случая.

Има и други варианти.

Редактирано от fifipaldi
.
  • Like 1
Адрес на коментара

Хайде и от мен, нещо.

1. Когато искам да следя дадена тема и натисна върху бутона "следвайте темата" - той става оцветен, но продължава да пише "следвайте темата". Може да се замени с "последвано", примерно.

2. От днес не ми работят известията (вчера нямаше проблем с тях) но го отдавам на последвали настройки по изчистване на неизправности :)

3. Исках да си подредя темите, които следя по дата на изказани мнения (както на старата платформа) но не намирам такава опция.

4. Изказаните мнения в дадена тема стояха по-добре с точна дата и час, а не както е в момента (преди 2 мин. и т.н.)

P.S. Третото влезе в релси, докато пиша.

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
17 hours ago, gemballa.bg said:

При клик върху външен линк , се зарежда в същият прозорец, а не в нов таб.

Оправено, зарежда се при мен в нов таб/прозорец.

Адрес на коментара
8 minutes ago, CVT said:

Мисля че новия форум има нужда от значително по-мощен сървер. Този видимо изнемогва.

Прочети пак първото мнение в тази тема.

Пак ще напиша, върви преконвертиране в бекграунд, нормално е да не се виждат неща и да бави форума.

Погледнете прикачения файл.

2016-03-09.png

Адрес на коментара

В предишната версия на профила имаше user name за логване и "display as" виждам че сега "display as" е станал username. След като не успях а се логна с user name през браузера пробвах с Email и стана. Но за tapatalk разбира се имам стария user name (с който се логвам и в други форуми). Та въпроса ми е как е решен въпроса и как може да се използва тапата със стария user name за логване?

Адрес на коментара
1 hour ago, Wizi said:

Мобилната версия също имаше кръгче и винаги е отваряло последното непрочетено мнение.

На моменти се питам дали въобще посещаваме едно и също интернет пространство.... 

Не се изразих правилно. При старата мобилна версия нямаше значение дали ще цъкнеш на заглавието на темата или на кръгчето винаги водеше към последното непрочетено мнение. Сега е само на кръгчето. Даже така е по-добре.

 

Струва ми се, че няма мобилна и десктоп версия, просто се променя форматирането спрямо резолюцията и скалирането на дисплея на който се отваря. Както и да е, много ми допада новия облик. Всички ще свикнем с промените.

  • Like 1
Адрес на коментара
преди 15 минути, Broom написа:

В предишната версия на профила имаше user name за логване и "display as" виждам че сега "display as" е станал username. След като не успях а се логна с user name през браузера пробвах с Email и стана. Но за tapatalk разбира се имам стария user name (с който се логвам и в други форуми). Та въпроса ми е как е решен въпроса и как може да се използва тапата със стария user name за логване?

В момента Display name = User name. Виж дали можеш да се логнеш в тапата с Display name.

преди 7 минути, papi92 написа:

Не се изразих правилно. При старата мобилна версия нямаше значение дали ще цъкнеш на заглавието на темата или на кръгчето винаги водеше към последното непрочетено мнение. Сега е само на кръгчето. Даже така е по-добре.

 

Струва ми се, че няма мобилна и десктоп версия, просто се променя форматирането спрямо резолюцията и скалирането на дисплея на който се отваря. Както и да е, много ми допада новия облик. Всички ще свикнем с промените.

Честно казано винаги съм цъкал само въпросната точка/звездичка пред заглавието на темата за да ме отведе на първото непрочетено мнение и нямам представа как е била мобилната версия. Радвам се в крайна сметка, че вариант все още съществува!

Да, правилно ти се струва. Дизайнът се променя спрямо резолюцията на устройството, което е отворило платформата.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...