Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

тъй като след ъпгрейда на форума всичко трябва да се преконверира, е нормално:

1. Да има забавяне в работата на форума

2. Да не са налични:

-- емотикони

-- прикачени изображения

3. Да не работи търсачката на форума.

 

След приключване на преконвертирането ако забележите проблеми, моля пишете в тази тема.

 

Преконвертирането ще отнеме 3-5 дни.

Адрес на коментара

Тя търсачката не работеше и преди това :) Как да превключа към декстоп версия, че не ми допадат мпбилните версии. Давам заявка за декстоп версия от настройките на браузъра, но не се променя нищо. За андроид устройство става въпрос.

Адрес на коментара

Tapa-та ще трябва да я инсталираме допълнително.... тъкмо ще я ъпдейтнем и нея :)

Имаше генерално пре-конвертиране на всички бази и би трябвало търсачката да сработи. Ако не обещаваме да я оправим, or else ;)

Погледнете в превода на Български дали намирате грешки или нужда от замяна на някоя друга дума или фраза тъй като и той е изцяло нов.

Адрес на коментара

Кажи ми моля те за кои менюта става дума да погледна, че каквото и да цъкна си е все преведено, ако съм си избрал преди това Български като език, разбира се

Адрес на коментара

Ами примерно настройките, търсачката и всички други инстурменти по форума, както и нови мнения и т.н...има ли някъде, където да си сменя езика или се очаква тепърва превод

Адрес на коментара
29 minutes ago, congo said:

Само да запитам, нормално ли е да не работи и Tapatalk, и ще работи ли като приключи всичко :)

Има тапаталк вече. :)

Адрес на коментара
преди 2 минути, bonevstiliyan написа:

Ами примерно настройките, търсачката и всички други инстурменти по форума, както и нови мнения и т.н...има ли някъде, където да си сменя езика или се очаква тепърва превод

най отдолу на страницата има опция за езика

Адрес на коментара
3 minutes ago, bonevstiliyan said:

Ами примерно настройките, търсачката и всички други инстурменти по форума, както и нови мнения и т.н...има ли някъде, където да си сменя езика или се очаква тепърва превод

Най-долу на страницата има бутон за избор на език.

Като цяло доста несимпатична версия на форуНа.

Адрес на коментара

Здравейте! Не е проблем, а въпрос, но смятам, че ще е полезно. Има ли възможност при отваряне на теме да ме изпраща при първия непрочетен пост, а не в началото? 

Едит: Гледам, че никой няма подписи. Ще се появят ли или да си ги слагаме пак?

Редактирано от papi92
Адрес на коментара

Бърза връзка към темите които си коментирал като в старата версия?

 

Намерих я! Няма да е лошо да може да се трие последното мнение от потребитея. Така ще можем да си трием дублираните мнения/теми без да докладваме.

Редактирано от TiL
Адрес на коментара

Преди като натиснеш непрочетени мнения (сега непрочетоно съдържание) не излизаха теми от купува-продава. Сега ги зарежда, което според мен е минус.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Наистина много несиНпатичен интерфейс/скин/прочее. Но не е и неприемлив или такъв, на който не може да се свикне.
Да попитам - user friendly ли е при използване на бавен мобилен интернет на настолно устройство - например USB стик на лаптоп със скорост 64к или 128к? Един вид, сравнително бързо ли ще зарежда страниците (както с предната версия) или размера на страниците се е увеличил? Няма да мога да пробвам скоро, но представлява интерес за мен.

Мисля, че старият вариант при публикуване на отговор в тема беше по-добър от това "Отговорете".

Едит: Сега виждам, че и списък с активните потребители няма. Това беше доста удобно... 

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Преди 1 час, TiL написа:

Бърза връзка към темите които си коментирал като в старата версия?

 

Намерих я! Няма да е лошо да може да се трие последното мнение от потребитея. Така ще можем да си трием дублираните мнения/теми без да докладваме.

Били споделил къде си я намерил, за да я намеря и аз?

Адрес на коментара

Горе цъкаш на стрелката до ника и даваш профил. Там ти излизат коментарите в темите.

 

 

Едит: При мен с мобилни данни на виваком зареждаше доста бавно.

Редактирано от TiL
Адрес на коментара

Преди в моето съдържание излизаха всички теми в които съм писал и има нов пост, къде е тази опция сега? Намирам вариант да видя всичко ново само в темите започнати от мен?

Адрес на коментара

В профилната информация има непреведено съдържание, както и  в темите като влизам , не започвам от последното прочетено съдържание, а от първа страница...

Адрес на коментара
Преди 2 часа, Raino написа:

Дава ми грешка при my content.

Има ли desktop версия и от къде се сменя ?

 

При мен го проверих и работи. Виждам ти всички теми и/или всички мнения. Имайте предвид, че МНОГО неща все още се обработват в background режим и още поне 2-3 дни ще е така.

 

Преди 2 часа, papi92 написа:

Здравейте! Не е проблем, а въпрос, но смятам, че ще е полезно. Има ли възможност при отваряне на теме да ме изпраща при първия непрочетен пост, а не в началото? 

Едит: Гледам, че никой няма подписи. Ще се появят ли или да си ги слагаме пак?

Опцията да те праща на първото непрочетено мнение винаги е имало, има и сега. Просто цъкаш където трябва и си в джаза.

Ще погледна с подписите каква е драмата..... Не съм обърнал внимание.

 

Преди 1 час, congo написа:

Гледам че прикачените ми файлове (не само картинки) ги виждам в моето съдържание но не ги виждам в темите в които съм ги постнал.

Пример 

 не виждам pdf-a 

 

п.с. Готина опция ... като пейстнеш линк и това го отваря :)

 

Казахме в самото начало, казваме го отново: МНОГО неща все още не са синхронизирани! Малко търпение. Колкото и да е трудно :)

 

Преди 1 час, martinich написа:

Преди като натиснеш непрочетени мнения (сега непрочетоно съдържание) не излизаха теми от купува-продава. Сега ги зарежда, което според мен е минус.

 

Да, ще ги филтрираме... Мерси за подсещането!

 

Преди 1 час, esox hunter написа:

Как се ъпват темите в Купувам/Продавам без да се налага да се пише в тях (отговор) ?

Ще добавя плъгина и ще го настроя. За момента моля ако може НЕ повдигайте, няма да ви секне бизнеса.............

преди 28 минути, Passi написа:

Тази версия не знам кой я е сътворил ,но е ужасна.

Всеки път, след всеки ъпдейт. Вече не мога да ги преброя :):bia:

преди 17 минути, alexvan написа:

В бъдеще дали ще има други скинове?
 

Има, но все още са много малко като избор и повечето са платени. Ще си харесаме и ще сложим някоя допълнителна, но кога точно ще е нямаме представа.

преди 3 минути, mitsubishi galant написа:

В профилната информация има непреведено съдържание, както и  в темите като влизам , не започвам от последното прочетено съдържание, а от първа страница...

Супер, мерси много! Ще ги погледна и преведа в най-скоро време!

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...