Jump to content

Recommended Posts

преди 13 минути, mak_a написа:

Аз искам да попитам пиша от акаунта на баща ми.Дали моя не е изтрит,защото ми дава,че нямам акаунт.И не отговаря на нищо!Къде е проблема?

Не е изтрит. Пробвай да влезеш с email и парола, други потребители са съобщили за подобна аномалия 

преди 12 минути, KCV написа:

Визи, а от къде се сменя скина?

Нещо съм спънат у тоя новия фейс.

Качих тестово допълнителния скин, но го оставих видим само за аминистратори.

Адрес на коментара
1 hour ago, Wizi said:

п.с.

Десктоп версия разбира се, че има. Предполагам просто отваряте форума през мобилно устройство....

Аз съм свикнал да ползвам десктоп версията на мобилно устройство.

Как да я ги превключвам ?

Адрес на коментара

Аз не мога да се логна с потребителско име, даже мислих, че след ъпгрейда нещо се е бъгнал профила ми. Пробвах с e-mail и успях. Това може ли да се оправи някак, че не ми се пише всеки път e-mail?

И не мога да се ориентирам къде мога да видя само темите, които следя и има нови мнения в тях....

Редактирано от AsK
Адрес на коментара

Мобилния скин изглежда много добре, най-сетне и бутоните са както трябва  :). При първа възможност ще пробвам и пълната версия. Аз също не можах да влезна с потребителско име, стана с мейла. Почнах да получавам и нотификации на мейла за последно непрочетено мнение, дано да не почне да праща за всяко мнение. 

Едит: всъщност ми дава, че съм със стандартната тема? Как мога да избера мобилната за да я пробвам? Долу няма избор за мобилна тема.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Сега си разгледах профила и за потребителско име ми дава, че е "nickname"-a ми. Пробвах с него и паролата и успях да се логна. Като се регистрирах преди години, мисля че имаше потребителско име и отделно "nickname" и оттам е объркването, според мен...

Адрес на коментара
преди 34 минути, Raino написа:

Как да я ги превключвам ?

Съжалявам, не намирам за момента възможност ръчно да се превключват както беше до сега. Надявам се да намеря начин и ще докладвам!

преди 4 минути, AsK написа:

Сега си разгледах профила и за потребителско име ми дава, че е "nickname"-a ми. Пробвах с него и паролата и успях да се логна. Като се регистрирах преди години, мисля че имаше потребителско име и отделно "nickname" и оттам е объркването, според мен...

Мдам, до сега имаше име за визуализация при публикуване на мнение/тема и евентуално различно за вход във форума. Сега явно е само едно и от там идва проблема.

Адрес на коментара

Wizi ако цитирания пост за превключването на темите се отнася до моя въпрос - при мен въобще не излиза мобилната версия. Ползвам Опера на телефона, конфигурирана е на "mobile", но ми зарежда само пълната версия. Дори да конфигурирам Операта на "desktop" и да я върна пак на "mobile" пак ми зарежда само стандартния скин (пълната версия, която между другото работи отлично на мобилен апарат, но зарежда доста по-бавно).

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Доколкото виждам, няма пълна и мобилна версия на скина. Просто самият скин е responsive - зависи от размера на браузера (дисплея) дали ще показва пълните менюта или икони като за мобилна версия.

Адрес на коментара
Преди 4 часа, mityo написа:

Преди в моето съдържание излизаха всички теми в които съм писал и има нов пост, къде е тази опция сега? Намирам вариант да видя всичко ново само в темите започнати от мен?

И мен ме интересува тази опция къде е сега.

Адрес на коментара

При мен са си с по-тъмен/болднато/ цвят.

А за мненията, където питат някой колеги, като си влезнете в профила - моята активност и вляво има......

Форуми

Теми

Мнения - тук са нещата



 



 



 



 




 

вече има и репутацията



 

Редактирано от alexvan
допълвам
Адрес на коментара

Няма отделен бутон за темите, за които съм абониран. Излизат смесени (тези в които участвам и абонираните) в "Последвано съдържание". Не виждам и бутона за пренасочване към последното непрочетено мнение. Най-тъпото е, че по невнимание маркирах и спрях следване на 25 теми :wall: ако могат да се възстановят ще съм благодарен, ако не... здраве да е.

Следващия път предлагам една анкета (ако е възможно) - дали да се обнови форума, ако не... same shit

Адрес на коментара

И от мен един проблем, когато се опитвам да вляза през телефона андроид с хром ме препраща към локална директория на сървъра,която не е видима и дава грешка, че не намира страницата. Когато дам назад ми зарежда форума и съм логнат.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...