Jump to content

А4 - 2.0 TDI - 143 bhp


Recommended Posts

Привет драги съфорумници (съсвем млад и пресен ауди фен съм).

Какво ще кажете за следната обява :

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11459235756576863&slink=daudx5

 

Проследих историята в ауди , последно е била в сервиз на 180 к километра в Италия.

Сервизната история изглежда ок, но е главно само смяна на масло/филтри и тн (като не видях смяна на масло на скоростната кутия).
Дали си струва риска/парите?

 

Предишната кола която си купих ми излезна златна и съм дълбоко притеснен .

мерси предварително за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с тая си тръгнал на там, да ти излезе златна, аз лично бих я пропуснал, довода ми -  мултитроник, колата е регистрирана, купена, за да се кара  и изведнъж човека решава, че му трябват пари или не го кефи и я продава, готова само за каране, според мен кутията е тръгнала и са му казали да я маха... а и може да греша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих погледнал тази!

Като оборудване ми допада. Ако не бях взел моята, щях определено да я видя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е ,че ми се иска седан (не съм семеен още) и автоматик :(

 

Тази горе от обявата дето аз постнах ,днеска я тествахме с компютър и тн, има дребни грешки, автоматика рита на задна, няма да е моята май.


Търсенето продължава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако цената за ремонт на АСК се приспадне от цената на автомобила не е причина за отказ от покупката. Поне ще знаеш, че няма да имаш проблеми с кутията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавачът не е на такова мнение :( За него всичко е перфектно и това било нормално, пък и взе да се кара (с обяснението , че твърде много сме я оглеждали така или иначе) като го помолих да я закараме да и видят АСК, което мен ме наведе на мисълта, че нещо не е чиста работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, моята по-бивша кола. Парадокс е, че не може да се продаде и основните доводи са, че била с големи джанти и твърдо окачване.

Колата е била демострационна около 1 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля,че заради едни джанти трябва да се подминава тази кола.Изглежда добре и ако всичко друго и е наред за тези пари е супер.Особено за нашия пазар където масово са гробове на незнайни километри.Интересно защо е паднала толкова цената.Да не е минала на бартер нещо?Райно предполагам знае подробности.Лошо впечатление прави дилъра че са я пуснали в  dasweltauto.Но явно  всичко е ........Но и друг път съм засичал подобно нещо при официалните дилъри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази някой нещо? Човекът си търси седан и автомат, а се обсъждат некви комбита ръчка.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11459530750049361&slink=ddootv

Редактирано от johnny_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази първата....в същата автокъща има още една: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11460212831503124

 

Само дето не е на 200,000 км...Аз от тези не бих купил кола, честно...

audi2.jpg

audi1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги здравейте,бих желал и аз да ползвам тази тема,за да ви попитам нещо! Решил съм до някой и друг месец да си взема А4 като това на пример:http://www.autoscout24.ch/fr/d/audi-a4-break-2009-occasion?allmakes=1&fuel=15&index=7&kmto=190000&make=5%2c%2c&model=38%2c0%2c0&priceto=12500&st=2&trans=20&vehid=4020553&vehtyp=10&yearfrom=2008&yearto=2015&returnurl=%2ffr%2fvoitures%2faudi--a4%3fallmakes%3d1%26fuel%3d15%26kmto%3d190000%26make%3d5%2c%2c%26model%3d38%2c0%2c0%26priceto%3d12500%26st%3d2%26trans%3d20%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2008%26yearto%3d2015%26r%3d5 . И най вече с такъв мотор също и комби. Та въпросът ми е какво мислите за такъв автомобил по принцип,здрави ли са,дефектират ли често,да кажем двигател,електроника,ходова част,трансмисия?

Също така какви са слабите им места?По принцип знам,че автоматиците не са стока,за това си мисля за ръчка. Също ако някой от вас има по-добро предложение с радост ще му обърна внимание,но не повече от 170 коня. Разбира се  колата ще я купя от Швейцария, не от родният авто пазар:rotcol:  Приемам всякакви мнения,които биха ме насочили в правилната посока при покупката!

Благодаря ви педварително!!!

 

 

 

Редактирано от odzhakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...