Jump to content

Тракане на задните колела или задни спирачни апарати


iordanov rado

Recommended Posts

В евро07 се продават водачи за тях, но според мен иди при някой стругар и направи накатка, по-дълготрайно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама, ако бронзовата втулка се е износила и с новия водач ще трака. Трябва да направиш накатка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оригинални от ауди си бях взел и проблемът се реши,разликата в тези които продават по магазините била 2 мм в дебелината на външните ушички се получава луфт който образува неприятния звук-тракане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Задните накладки АТЕ са 1:1 с оригиналните от Ауди, има едни ламаринки-планки, които е хубаво да се сменят и те. В евтините комплекти накладки тези планки липсват, а старите им се е отвърнал материала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си задни Textar и бяха идентични с тези, които свалих. Даже и датчиците станаха. Хареса ми изработката.

Ще видим впоследствие как ще се държат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво сте му се хванали на този потребител, чиито 2 теми съдържат само тази иконка: :nixweiss:

Ето втората Тема.!

 

Аз лично го възприемам, като подигравка и дори арогнтност!!!

Защо въобще си правите труда да му отговаряте, като въобще не си е представил автомобила - нито в подписа, нито в профила, нито в някоя тема или мнение. Всички писали тук добре знаят, че са възможни различни варианти на спирачните накладки и апарати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да колата е а6 4ф.и не е описана защото трвди карах друг модел ауди.невиждам какъв е проблема като не ти се пише по темите не пиши.коко 100 с4

Редактирано от iordanov rado
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз писах принципно за марката, не съм ги слагал на 4ф.

Извинявам се, ако съм внесъл объркване.

 

Обаче ме учудва, че няма датчици отзад, а е пълно с електроники.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,аз съм нов в форума и бих искал да попитам как да разбера с какъв диаметър дискове съм за да мога да си поръчам нови.Извинявам се на колегата че използвам неговия пост,но не мисля,че е нужно да отварям нова тема или.....Автомобила е А6 4Ф 3.0ТДИ Quattro 2008.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://igorweb.org/equidec.aspx тук може да провериш кой код за какво е.

Така като гледам предните са 1ZL (347mm), а задните 1KW (330mm). И на двете оси трябва да са вентилирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...