Jump to content

DA NE BI TOZI FORUM DA E SAMO ZA MYJE I DA SYM SE OBYRKALA?


near

Recommended Posts

Prostete ako sym se obyrkala i sym se vklju4ila barabar Petko s mujete ama se zaradvah 4e ima takyv klub i se nadjavah da mi pomagate pri nujda :wink:

Koi s kakvoto moje 6te pomagame :lol::lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prostete ako sym se obyrkala i sym se vklju4ila barabar Petko s mujete ama se zaradvah 4e ima takyv klub i se nadjavah da mi pomagate pri nujda :wink:

Миленче, клубът не е само за мъже, но е факт, че жените са малко... Така че добре дошла :lol: И разчитай на помощ :lol: Ако искаш разгледай темата за пътната помощ в главния форум - там има информация за контакти с доста хора, на които можеш да звънкаш при проблем, или дори и без проблем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prostete ako sym se obyrkala i sym se vklju4ila barabar Petko s mujete ama se zaradvah 4e ima takyv klub i se nadjavah da mi pomagate pri nujda :lol:

Миленче, клубът не е само за мъже, но е факт, че жените са малко... Така че добре дошла :lol: И разчитай на помощ :) Ако искаш разгледай темата за пътната помощ в главния форум - там има информация за контакти с доста хора, на които можеш да звънкаш при проблем, или дори и без проблем :D

Браво Кобра голям разузнавач си. :wink: Тя пише near,ти веднага разгада че е Милена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, има и други "Петковци", споко. Ще се видим на някоя от срещите и ще си поговорим по Петковски, че тия мъже само за коли си говорят  :lol:

Ааааааа, колежки, много ви моля и ние си говорим за други работи... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Кобра голям разузнавач си. :wink: Тя пише near' date='ти веднага разгада че е Милена.[/quote']Абе колко пъти да ти обяснявам, че кобрата е стара кримка. Те в БФУШУ ги учат първо да разузнаят човека/профила/ICQ details и тогава да пишат ;-)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...