Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Cd-chаngera ми е изгорял,намерих си друг и да ви питам трябвали да ида в сервиз на Ауди да ми го сложат или аз.Казаха ми че е трябвало да ида в сервиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Трябва да отидеш  в Порше България с монтиран чейнджър защото те не монтират части 2ра употреба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да те спре и в Ауди да отидеш ама мисля,че те са почти едно до друго,така че където си избереш :):):)

Бтв сд-то може и да няма компонент протекшън,аз смених няколко двд-та и уж и те имат ама нямаше нито едно,така че може да спестиш едно 80-тина лв,но в Порше(Ауди)ако са сами най-вероятно ще ти кажат,че има и ще ти вземат кинти и за махането на КП,имай го като 1 на ум :)

Редактирано от Ballantiness
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При даже и съвсем леко натискане на спирачки над 120 км/ч колата започва да друса все едно има крив диск. След смяна и на 4-те с Ате дискове друсането при спиране остана. Някакви идей от какво друго може да се дължи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лабаво окачване. Чува ли се бучене ако спираш по агресивно?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главината ако е крива мисля, че ще друса и при по-високи скорости. Иначе може и да е от окачването, че амортисьорите са ми за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро лабави тампони по носачи, лабав шарнир, нещо от което може да шава сходимост на гумите при натоварване...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,ударих колата предна и задна дясна врата след като я оправиха нямах никакви проблеми,обаче след време (около година след това)ми се появи проблем вратите се заключват обаче не се заключват,предната напълно задната кога реши работи къде да търся проблема, в датчик или машинки,малко ме съмнява и двете да са сдали багажа наведнъж

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/30/2017 at 9:32 PM, ShoxXx said:

На жената iphone беше вързан към колата, ама на нея й взех друг телефон и аз взех нейния телефон. Reset-нах го, заредих си го като хората като за мен и не мога вече да го вържа към колата. От менюто изтрих всички предишни устройства, което е малко тъпо, щото при BMW примерно можеш да си триеш едно по едно, но дори и след като върнах всички заводски настройки Android-а го добавя веднага, а iphone не намира нищо.

 

Никой не изрази мнение. Аз се оправих с проблема.

Оказа се, че след като е update-нат софтуера се появява едно меню в ios "CARPLAY". Трябва да влезете в него и да му дадете "Only USB", защото иначе не намира въобще колата като Handsfree устройство. В момента, в който го направите, веднага я намира колата, въвеждате си PIN-кода, който стандартно е 1234 и устройствата са сдвоени. 

За да нямате тези проблеми - Android. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От помпата на сервото на 3ка дизел излизат само 2 маркуча нали?

Преди няколко дни смених и двата маркуча и днес цялата помпа пак в масло. Някакви идей от къде другаде може да е? Не мога да направя снимки, но тялото на самата помпа е цялото в масло.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Бързо питане. Сутринта паля колата. Музиката си тръгва. Решавам да сменя диска от чейнджъра и си селектирам желания. И чакам да се зареди, но минаха 2 мин. От там натиксам пак списъка с дискове в чейнджъра и ми изписва "Device Fault". Рестартирах MMI-то и нищо. Загасих колата и после пак я запалих и ми изписва "initializing". Чейнджъра в началото мигаше, преди да загася колата. След това светят само eject и load бутона. При натискане на eject почват да мигат първо 1,3,5 бутон и после 2,4,6 и нищо не става. Още не съм я закачил на диагностика колата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,след смяна на централният плафон с такъв от фейс лифт,ми забиват грешки за изгорели дневни светлини,разликата в буксите е един кабел в повече на фейс лифтовата букса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Shadow88 Така ми беше запецнал и моя чейнджър. Докато го махна от жабката явно нещо се е понаместило и си тръгна. Вече 1 година без проблеми. Пробвай да му дадеш един тупаник, ама леко да не развалиш нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вчера вечерта нацелих един огромен трап на централен булевард. Тоя проблем ми се появи след като реших да сменя диска. И аз четох, че има шанс да е запецнал някой диск. и след работа ще почна да мъдря как да извадя чейнджъра, че нямам шперцовете. Дано успея да го извадя и да горазглобя, за да видя вътре какво е положението, че на радио не се трае....

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш инструментите е тегаво.

 

Така или иначе ще махаж жабката, след като я свалиш виж дали няма да се оправи, преди да почнеш да отваряш чейнджъра. Супер много части има наблъскани в тоя чейнджър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой ако е сменял аналоговия ТВ тунер с цифров и желае да го отърва от аналоговия да ми пише :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От помпата на сервото на 3ка дизел излизат само 2 маркуча нали?

Преди няколко дни смених и двата маркуча и днес цялата помпа пак в масло. Някакви идей от къде другаде може да е? Не мога да направя снимки, но тялото на самата помпа е цялото в масло.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ами от семеринга на оста на помпата може да е примерно.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, sunshai написа:

Колеги някой ако е сменял аналоговия ТВ тунер с цифров и желае да го отърва от аналоговия да ми пише :)

Аз мисля да я правя тази процедура, пиши да се разберем. Само да спомена, че моята е фейс ако има значение.

Редактирано от Preslito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...