Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

Не си спомням номера на гейта, да репивах. Всичко си работи. Баери менажера си работи, но гейта търси връзка с динамото и дава грешка. Ако сложиш реле на динамото и окабелиш старият може да го разкараш.

Дефузьорите са еднакви.

Таблото е яко, но не ми се търси, но ако изпадне ще го сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

зеленото меню, там за маслото не показва температурата на lap-timer-а и не показва на cruise controla зададената скорост, също така не може да сетнеш скорост за cruise-a докато си на място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е кой знае каква загуба, но и слагането на фейс гейт не е голяма философия.

Напълно си заслужава, ако така и така ще го сменяш заради някоя друга истинска екстра, като например дистроник или автоматични светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за автомични дълги/къси на фейс какво би трябвало? Има ли писано някъде. Стъкло челно и камера от донор, нещо друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че лостчето и същото, поне в етка не видях специфично лостче, мисля че ти трябва само камерата която е на огледалото, може да се ползва старото огледало, останалото е кабели и евентуално ако някой модул е несъвместим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За автоматичноте дълги бях питал, но ме отказаха бързо, понеже било много трудно. А можех да взема огледало за 66лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A6-C6-AUTO-DIMMING-VIEW-REAR-MIRROR-CAMERA-4F0857511J-4F0-857-511-J-/272556259384?hash=item3f759e7838:g:2M8AAOSwTuJYojbQ

 

като гледам даже и стъклото не се сменя ако имаш сензор за дъжд. Абе някой пробвал ли е фейсови огледала и дали модулите във вратите поддържат или ще трябват и модули

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/14/2017 at 15:56, trapera94 написа:

Колеги някой знаели колко струва предната решетка фейсовата в порше ? Продава ли се отделно от бронята ?

 

Продава се колега със сигурност. Незнам цена обаче, но и аз ше търся, че моята я взех нацепена, някой се е подпреял в мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега чукнах цена на моята-539.47лв

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не може да зададеш скорост на круиз контрола под 30 км/ч. Когато си на място изписва Speed too low. Системата работи над 30 км/ч. Аз съм със заводски, не аъм го присаждал, а и в книжката така пише. Екстрата за автоматични дълги и аз я нямам и с интерес ще следя ако някой се навие да я посажда. Иначе на ключето има маркировката и за автоматични дълги, но я няма втората камера под централното огледало.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

https://drive.google.com/file/d/0B9H8MjXpWhHSLWk4YURrU2VjRUE/view

 

може да погледнеш тук, на място можеш да зададеш предварително скоростта на автопилота. Отделно при теб на таблото индикира скоростта на която го настроиш. Аз съм с фабричен круиз, но преди фейса, мислех че опцията е в таблото но явно и гейта трябва да подаде информация на таблото, а префейсовия не го прави

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цък, с дистриник под 30 км/ч системата изобщо не се активира. Днес за да снимам триъгълните лампи на място дърпах, бътах +,- и т.н. все пишеше Speed too low. Накрая я подкарах и снимах в движение, с коет не се гордея, ама за форума... бех сам в колата де :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки CAN Gateway от фейслифт ли поддържа High beam assist или има значение буквата ? Ако са различни, как се разпознава кой какви екстри поддържа? И какво ще рече Gateway+BEM

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само да питам това с автоматичните къси/дълги,мога ли все пак да си светна дълги ако някой селянин е решил да ме заслепява срещу мен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си оригинална задна чистачка за аванта,има ли нещо специфично при смяната,само с издърпване ли става на перото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес като махах трансмитера от запалката долната част се разглоби и изхвърчаха 2-3 метални части, които се озоваха в дупката от запалката.
Стана малка искра загасих колата веднага. Помислих, че трансмитера е заминал и пробвах с друг ама.... греда.
Запалката не работи. Пробвах и задната и тя не работи. Къде да гледам и какво може да се е случило някой има ли представа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки CAN Gateway от фейслифт ли поддържа High beam assist или има значение буквата ? Ако са различни, как се разпознава кой какви екстри поддържа? И какво ще рече Gateway+BEM

По спомен буквата е G

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао ееее баба ми трябва да направим по една бира с Венков по морето малко още да се затопли и без това разни бизнеси по Балчик натискат хахах От де да е виждал базовика дистроник че да знае таблото, дай му да лепи на бай-мангал тиксо по капака и да щрака с пръсти. Сега сериозно - ако ти трябва кажи ще ти поръчам едно табло да светне тъкмо ще поръчвам и аз гейт, малко ми мина мерака ама искам още 1-2 неща да пробвам преди да я продам и да взема Q-то :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...