Jump to content

Обучаване на дистанционно


qskatavw

Recommended Posts

здравеите колеги,купих си ауди а4 1.9 тди авант 2002,всичко супер но не ми работи централното от кючовете които са 2 на брой(сменил съм батериите) ,кви ли не варианти пробвах нестава и нестава.Имам и ваг ком пак неможах,ТА НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ МИ КАЖЕ КОЙ Е НАЧИНА ЗА ОБУЧАВАНЕ НА ЦЕНТРАЛНОТО КОНКРЕТНО ЗА МОДЕЛА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз имах същия проблем като смених батериите. Пробвай това: Влизаш в колата, натискаш и задържаш копчето за отключване, даваш на контакт докато все още държиш копчето натиснато, чакаш 4-5 секунди, връщаш ключа в изходна позиция и го вадиш докато все още държиш натиснатото копче и след като го извадиш го пускаш. Така проработи при мен. Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за първи ключ да.Някой може ли да ми каже с втория ключ как е?Пробвах какви ли не комбинации и неще да хване? Първия ключ няколко пъти съм го обучавал без проблем.Втория не иска.Дайте някакъв акъл...:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пробвай така;отключваш колата с ключа ръчно, всички врати трябва да са отключени,

после натискаш някои от бутоните эадържаш го  эаключваш и отключваш шофьорската врата , трябва да го направиш эа една минута, ако ключа не е оригинален така няма да стане

Редактирано от vladimir7979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Б7 е:

-Отключете колата с ключа-дистанционното не работи.

-Завъртете до контакт.

-Задръжте бутона за заключване за 5 сек.

-Изключете от контакт и извадете ключа.

-Пробвайте дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да погледне човек който разбира от тези работи.

Само не стана ясно за кой град става дума,колегите може да дадат насоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, qskatavw said:

И така не става,с един от ключовете 

колега а с ключа който не става оригинален ли е?ако не е ,след смяна на батерия се обучава на ново,имам книжката за ръководство за този модел,там е обяснено така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два сгъваеми и с двата отключва и паля но централно не отключват 

Преди 2 часа, vladimir7979 написа:

колега а с ключа който не става оригинален ли е?ако не е ,след смяна на батерия се обучава на ново,имам книжката за ръководство за този модел,там е обяснено така

Кажи точно как става обучаването,на ваг Ком ми показва че нямам обучени ключове. "0"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 10:31, qskatavw написа:

Цитиране на предходно мнение! 

за обучаването не мога да ти помогна,има такава тема някаде,аз никога не съм го правил защото трябва пин кода на таблото,а тои се извлича с друга програма,отиди на ключар да погледне дали предава сигнал ключа към колата ,става за една минута,имат специална машинка и после вече ще имаш по ясна представа

На 8/26/2016 at 14:55, vladimir7979 написа:

 

http://vag-repair.com/category/espace-membres/codage-audi/a4-b6/

погледни този линк ,незнам дали ще ти помогне ама може да те ориентира на някъде

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 16:30, qskatavw написа:

Цитиране на предходно мнение! 

щом пали колата ,ключа и компа имат връзка,централното работи на радиочестота,незнам дали може да се провери с вагком

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отидеш на адаптация  на дистанционното във ВагКом(не помня коя секция) и можеш да му дадеш да търси дистанционни и ако не го засича, начи или не е за тази кола или не работи.

Ще хвърля боб и следобяда, ще изляза със заключение :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускаш VCDS

1. 35-Cent Locks (при някои модели Cent. conv)

2. Adaptation

3. Избираш канал 21

4. Натискаш  Test

5. Натиска се от дистанционното случаен бутон и се задържа няколко секунди.

(то може да е отделено от самия ключ с ампулата на RFID-транспондера, аз така обучавах с един, набит в таблото, 2 дистанционни, понеже не бяха им нарязани заготовките още.)

5. След 2-3 секунди, в полетата с информация горе се появява "RECOGNIZED" и може да се отпусне бутона.

6. Избираш  канал за запаметяване от 1 до 4 и "Save"

Най-добре изтриваш всички обучени ключове преди това и наново обучаваш, защото ако са пълни банките, няма да се стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...