Jump to content

Повече мощност


Recommended Posts

Здравейте,нов съм в групата и от скоро имам ауди.

Карам ауди а4 б5 1.8 125 к.с

Имам идея да го подобрявам! Искам да му слагам турбо и да го чипосам след това(поне за първо време) Искам да попитам хората които разбират да ми препоръчат хубаво турбо което е съвместимо с колата и сервиз в който да мога да го монтирам (от Пловдив съм)

Благодаря предварително!

Отворен съм за всякакви идеи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Астра човека благодаря ти много! Искам да те попитам още някой неща ако е удобно.

Турбото от къде мога да си закупя? И какъв ефект да очаквам от него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно на второ време какво си замислил, щом на първо време мислиш да му сложиш само турбо и да го чипосаш... Ако ти се занимава сподели, мисля си, че ще се получи интересна тема :zustimm:

Редактирано от GTX3071R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа не разбирам кой знае колко. Това са основните неща които знам,че повишават мощността. След това мислех да се посъветвам с някой компетентен и така. Ако имаш идеи моля да ги споделиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето от тук - http://www.turbozentrum.de/en/turbos-co/garrett-turbos/gt-serie/garrett-gt3582r-714568-3/a-2786/  има и други оферти, но мисля, че за теб е перфектно, ще извадиш едни 550 кс и турбото няма да е на макс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не ги  разбирам много нещата, но съм чувал, че с нитро ги правели да вървят много. Но това само, ако евентуално ти дойде малко турбото, за което спомена колегата и не ти харесва как върви колата. Няма смисъл да се изхвърляш много преди това, по-добре пробвай първо как ще стане с 35-цата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, тоя мотор не е с ковани бутала /както е 1.8Т/ и няма как да го турбинираш без да си разпилеее чарколяците като душегуб както се плюе валовете.

Сменяй мотора, по-евтино излиза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане за тези пари, а парите, за които ще стане, ще са повече от това, което ще трябва да додадеш, за да си вземеш А4 с 1.8т.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли 1000лв си отделил?

Ебаваш се с АУДИторията или?

Единственото правилно решение е закупуването на 1.8Т куатро.

Тия идеи ,където ти ги дават за турбо китове ги забрави,че 10 000 няма да те оправят като пари.

Продаваш тази ,вземаш 1.8Т,чипосваш,слагаш челен кулер,генерация и ако мотора ти е в добра кондиция ще имаш 200кс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, CVT написа:

Става. Има си турбо набори (turbo kit) които са специално за това.

Човек

стига ръси глупости във всяка втора тема?

Къде го видя тоя кит за 1.8 БЕЗ турбо и имаш ли идея какво още трябва да се смени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат и за това отворих темата за да разбера!
Тази цена я казах защото мислех да сложа турбо от ТТ или S3,не знам дали е възможно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Ц Е Ц О said:

Човек

стига ръси глупости във всяка втора тема?

Къде го видя тоя кит за 1.8 БЕЗ турбо и имаш ли идея какво още трябва да се смени

 

Ами това какво е уважаеми г-н Ноу-ит-ол?

 

http://www.andysautosport.com/products/rev9power__tck-019.html

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 minutes ago, CVT said:

 

Ами това какво е уважаеми г-н Ноу-ит-ол?

 

http://www.andysautosport.com/products/rev9power__tck-019.html

 


Ти сериозно ли? :steinigung:

Редактирано от vermeer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е Турбо, колектор, и някакви джаджи към тях. А къде са ти турбо пътищата, къде ти е електрониката за управлението и всЯ те такива работи? Нали не мислиш, че това от снимката като го купиш и проекта е готов? Стига е, бъзикаш се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, CVT said:

Кой казва че проекта е готов? Интеркулера и тръбите се продават в отделен комплект.


Ще ти трябват бая комплекти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не казвам че ще е лесно или че си заслужава (както колегата @r0shli0o0o сам ще се убеди). Само казвам че е възможно.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...