Jump to content

какво означава тази индикация


olmo

Recommended Posts

На братовчед ми на аудито б6 излезна индикация на дисплея кръгче с чертички отстрани, като на прикачената картинка.

Закачих го на вагком няма грешки, ресетнах сервизните интервали продължава да свети.

Някаква идея какво означава и как да се загаси?

IMG_1217.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На зминали накладки или скъсан, окислил или змасил кабел ,на датчиците в накладките. Или на намаляа спирачна течност. Обикновенно като се износят намалява и течноста в кзанчето

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да светне и без да са износени накладките. Ако са сложени такива без датчик и се разкачат жиците на срязаната букса от старите ще светне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ха ха, аз казах ли че ще вземат да оплюват ТРВ :). Само дето оригиналните спирачни ситеми на половината ВАГ е ТРВ ама нищо. Ние по БГ да си оплюем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.09.2016 г. at 14:58, GDG написа:

Може да светне и без да са износени накладките. Ако са сложени такива без датчик и се разкачат жиците на срязаната букса от старите ще светне.

 Е колега ако са правени такива неща дали ще питат тук, какъв е проблема или ще се досетят защо е светнала тази индикация?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не знаят. И аз чаках да ми светне за износени накладки ама ... к.р, направо почна да стърже. Предния собственик сложил накладки без датчик за по-евтино. Оставил от старите кабелчетата с буксата и ги вързал на късо да не свети на таблото.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама в случая свети, което означава, че не са ''шунтирани'' кабелите към датчиците!

Мисля, че има разлика в това на теб, какво ти се е случило и реално, какво се случва с колата на колегата!

Айде да не разводняваме темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...