Jump to content

Вентилатор на парното.


mityo

Recommended Posts

От известно време ми се ебава вентилатора. Както си духа и спира независимо дали е пуснат климатика или не е... Някой имал ли е подобни проблеми и към кой да се насоча за решение. Чувал съм че ги рециклират...удачен ли е тоя вариант?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз съм в същата ситуация. На предишната осмица съм сменял четки, но сега ще се затъркалям до Порше, понеже врнтилаторът цялистно е износен - изяден ротор, лагери...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклирах вентилатора, точно на Раковска и Сливница. Момчето смени ротор, четки и втулки. Практически всичко... за сега нямам забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте,

 

От време на време и на моята осмица парното по скоро вентилатора спира да работи. може ли да ви помоля да ми дадете телефон на момчето на Сливница, което ги ремонтира тези работи.

предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, до сега гледах в гоогле стреет и видях че има няколко сервиза. Този на самия ъгъл ли се намира ( пише стартери и алтернатори)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

и само още един въпрос, трябва ли да бъде свален този вентилатор или на място да отида с автомобила и той от там се оправя на място ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, аз нещо не можах да разбера какви са симптомите точно? Някакви аномалии в температурата на колата, духането на климатика/парното има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да прикачи клипче (от ютуб най-вероятно) как се сваля това вентилаторче и дали е трудно самото демонтиране :? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска си инструменти и немалко неща се разглобяват. Махат се рамената на чистачките с мотора им, кората над тях, разпънката между амовете, половината време си върху двигателя щото е трудно да се разтегнеш и/или ти изтръпват краката и ръцете. Около самия мотор има бая дребни еврейки и т.н Сигурно забравям нещо, но като цяло не е невъзможно...Ако не си особенно сръчен обаче по скоро се обърни към сервиз.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Два пъти съм в тоя филм. Към 100 лв е ремонта. Май соларният шибедах скапва втулките заради постоянната работа. Ненавременната смяна на филтъра също му помага да се скапе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Един UP и от мен , моето парно както работеше спираше и започваше да бучи и не духаше. След като ми го направи тоя номер докато се прибирах преди седмица от Чехия към България и ми се наложи да карам на отворен прозорец (защото се запотяват прозорците) , побеснях. На една бензиностанция бях спрял за тоалетна и не издържах. Махнах корите и филтъра и стигнах до едни клапани (които бяха затворени). В момента в който ги натисках да се отворят леко ,в колата започваше виелица от топъл въздух, но пусна ли ги да се затворят ,спираше да духа. Под яростта набих един лек юмрук на рамката около клапаните и те се отвориха докрая. Сега си работят и ме съмнява че трябва да ги пораздвижа с нещо ,защото са клеясали и задържат от време на време. Та ако някой знае на какво се дължи ,ще се радвам да ми даде насоки , защото не ми се ходи пак по "ДОБРИ" сервизи и да ме правят на маймуна ,след като мога и сам да си го направя(не са ми наврени ръцете в г*за, бих се захванал). Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Черт то взаал!!” :lol: 

И аз веднъж побеснях и изтресох кутията с бушони и релета, при което ми се оправи работата на чистачките на в3ката хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каратисти беее. Всичко с бой оправят.:hilezh:

Момчето на Раковска и Сливница по спомен се казваше Краси и отговаряше на телефон  0888 892 924 и още един телефон, но не съм звънял на него - 0888 56 23 97 - Киро

гр. София, ул. Георги С. Раковски  №39 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...