Jump to content

Audi A6 (2013) - съвет


Recommended Posts

Здравейте приятели :)

Сериозно обмислям покупката на Audi A6, та ми трябват съвети какво да гледам, какво да НЕ взимам, какво е препоръчително да взема и тн.
Предпочитанията ми са:

 

  • След 2013.
  • Автоматик.
  • 4х4 по възможност.
  • Предпочитам седан пред комби, но не е задължително.
  • Над 170 коня (дизел или бензин (предпочитам второто)).
  • Вече като глезотийки за самата кола - кожа, навигация, подгрявания и тн.


Бюджета ми е 35,000лв, като имам възможност да я взема от Германия директно ако излезне нещо читаво.
Спрял съм се на няколко обяви от mobile.bg:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11485281712484973&slink=24mk6d - притеснява ме, че е мултитроник..

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11486614107238051

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11487760190427987

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и последната май е мултитроник.Щом имаш възможност да си я вземеш от Германия,според мен е по добрия вариант.Въпроса е,че за читави от там парите може да са малко.Защо търсиш след 2013?Този модел започва 2012г. Не,че има някакво значение ако е читава колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм. Може и от 2012.. мислех че модела е от 2011. Да допълня, че не карам много. Сегашната ми кола е навъртяла 30к км за 9 години.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@deviant Това са сравнително нови автомобили и като цяло няма кой знае колко информация във форума. Колеги със сервизи, които имат повече поглед над тях биха могли да споделят. Що се отнася до пробега ти, по-добре вземи бензин с по-малка кубатура, ако наистина караш по 3к на година. Даже за такъв пробег не знам дали ти трябва толкова голям автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Третата кола/3.0TDI предно/-там внасят главно от Италия и ако е сериозна работата ще свалят от цената.

Но от друга страна погледнато-това е А6 и трябва да е quattro задължително,все пак не А1.

Ако нямаш голям пробег-бензин по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната наистина е мултитроник. Първата е в автокъщата на един арабин, който вкарва предимно ударени коли от Америка и ги прави. Нито една от двете. 

 

B8 FL ако наистина е на тези километри, си е оферта - но трябва да се провери задължително, защото има голям шанс да не е на 60,000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е американка, там бързо можеш да провериш давена ли е, удряна ли е.

Втората обява е на А4, не на А6.

Третата наистина е италианка, но 11.07.2012, а не 01.2013 (стар номер, но си го ползват още).

 

На мен не ми харесват и трите, щом ти се дават толкова пари дай още малко и отиди от Германия да си вземеш кола с TUV, която не е за експорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

35к лв. ми е максималния бюджет в момента, като имам заделени още 3к за разходи след покупката.
За втората обява съм объркал линка.
Спрял съм се на още 2 обяви от мобилето:
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11486566658790999

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11480876671013736

 

Ако я взимам от Германия .. и то за повече пари (да кажем 40к), то разхода ще ми стъпи доста над предвиденото..

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, manchorov said:

Може да е на 60к. ако е блъскана и оправяна.Иначе шанса клони към 0 :) 

Колега, защо мислиш, че колата не може да е на 60к км. много ми е интересно :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Exclusive77 написа:

Колега, защо мислиш, че колата не може да е на 60к км. много ми е интересно :stupid:

Така си мисля.А ти защо си мисли че е на толкова :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Norton Благодаря за адекватния отговор :zustimm:  @manchorov Не съм казал, че си мисля че е на толкова или на повече или на по-малко, ако нямаш адекватен отговор може и да не ми отговориш вместо да се правиш на остроумен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Exclusive77 написа:

 @manchorov Не съм казал, че си мисля че е на толкова или на повече или на по-малко, ако нямаш адекватен отговор може и да не ми отговориш вместо да се правиш на остроумен. 

Така е прав си.Прости ми,че споделих мнение.А отговора на въпроса ти съм ти го дал още горе в мнението си." Може да е на 60к. ако е блъскана и оправяна.Иначе шанса клони към 0 :) "Дали е така или не :nixweiss: Ако някога си купиш нова кола и след 60к км. я продаваш на такова обезценяване ми се обади,ще съм ти редовен клиент.Нали не си мислиш че по европата е пълно с баламурници.Ако беше на толкова щеше да е нащтракал 100 снимки на документи гаранция и тем подобни който би трябвало да има кола 2013 на 60к. км.Със сигурност щеше да му е голям + в обявата за продажба.А тя няма дори и снимки от вътре,но за сметка на това вече е с" вече със фолйо на стъклата Ray-ban! ! !:flehan:

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

@deviant, не си купувай А6, ако не е 6-так, куатро. За мен дизел 245к.с е отличен и много евтин за поддръжка с оригинални части. Според мен, не се хвърляй на пълна кожа, а нека има и Алкантара.подгрев на предни задни седалки е супер. Печката я считам за задължителна, както и въздушното окачване.. навигацията ми я ъпдейтва @congo и си е ОК. За тези пари трудно ще намериш читав екземпляр. По-добре дай 20к за първоначална вноска и стреляй за оферта под 100к км от официалните Ауди програми за 2 употреба.

Редактирано от dimpetrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнал съм си бюджета до 40к. Ориентирал съм се точно към "6-так куатро", но няма да е дизел, а TFSI.. предвид годишния ми пробег, няма смисъл дизел.
Твоя съвет за 20к първоначална вноска за кола върната от лизинг... не е много удачен, предвид обявения ми бюджет. Подобна кола взета от България е 65к в най-добрия случай.
В Германия избора е доста... ДОСТА голям и не би трябвало да имам проблем с намирането на подобен автомобил за тия пари.
Търсенето започва съвсем скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е А6 ,но изглежда много добре.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11487343873884286&slink=2hpolv

 

 

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамериканка, полуграмотно написана обява, тия коли от там не идват по 2 за лев ако не са давени, удряни и прочие никой няма сметка да ги докарва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...