Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

А над хидрото стандартен лак ли се слага?

Нещо ФБ страницата на човека с хидро трансфера се напълни със части от 4ф, направо отстъпка трябва да искаме.

Пак евалата за идеята, толкова ми е зор да си ги направя и аз, че се чудя дали да не му ги пратя с DHL до България.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

не съм навътре в процеса, знам че може да е мат или гланц...

@MaKaTa то ако ще са сиви направо в цвета на колата и да не си играя и си решавам проблема. Така или иначе дясното огледало не съм го оборудвал още... та имам време да си помисля какво да правя. И без това после ме чака и смяна на задни компютри на вратите... дълга и широка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от доста време си търся една кора ли е или нещо подобно и нито в Етка ни в Елса ни в в интернет успях да я намеря. Това нещо стои под решетката на фара за мъгла(от шьофьорската страна, там където е отворен да влиза въздух). Преди го имах,но явно е изпаднало някъде и сега се виждат доста грозно тръбите отзад.Не че е  болка за умиралка, но ме дразни. Някой да има идея какъв е парт номера на това чудо и как се захваща?

audi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за пластмасовия капак,който напълно го затваря(както от пасажерската страна).Това е нещо е направено от  стереопор или някаква гума и насочва въздуха към радиатора на интеркулера май. Това е стара снимка на моята кола и това нещо си е още там(червената стрелка). Сега вече го няма щото явно е изпаднало. Като заглеждам други паркирани коли го имат!

Редактирано от linger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sugar82, колега. Извинявай, че те занимавам, но можеш ли да направиш едни снимки или едно бързо видео, как стоят на колата, тъй като каза, че си правил и това за километража. Аз се чудя за ласйните и централната конзола, но съм с бежав салон и не знам какъв цвят ще стой най-добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за пластмасовия капак,който напълно го затваря(както от пасажерската страна).Това е нещо е направено от  стереопор или някаква гума и насочва въздуха към радиатора на интеркулера май. Това е стара снимка на моята кола и това нещо си е още там(червената стрелка). Сега вече го няма щото явно е изпаднало. Като заглеждам други паркирани коли го имат!

Аз мегапартца го намерих.То по принцип няма как да падне от мястото си.Цялата броня смъквах за да го монтирам.)4F0 145 333
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насочва въздушната струя към кулера,атмосверките нямат.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Doncho Indzhov написа:

@sugar82, колега. Извинявай, че те занимавам, но можеш ли да направиш едни снимки или едно бързо видео, как стоят на колата, тъй като каза, че си правил и това за километража. Аз се чудя за ласйните и централната конзола, но съм с бежав салон и не знам какъв цвят ще стой най-добре. 

Разбира се колега, заповядай: Ако имаш път към София, ела я виж и на живо.

27849179_10215175226084274_282158922_n.jpg

27849202_10215175232644438_1583058070_n.jpg

27849300_10215175225324255_150205541_n.jpg

27935261_10215175230324380_533667268_n.jpg

27935379_10215175230844393_1205909307_n.jpg

27939651_10215175219404107_998820858_n.jpg

28000715_10215175236524535_876414222_n.jpg

Редактирано от sugar82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sugar82, определено стой доста добре на черният интериор. На моят бежав, направо не знам, какво да му измисля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих лед крушки на габаритите уж с канбус но когато запаля, първоначално не дава грешка светят си определено време и набива после грешка... трябва ли да направя нов кодинг или си е от крушката менте...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли това дето му викате кан бъс как точно се следят крушките.

Не мога да си представя, че във всяка крушка има комп. и си комуникира със сентрал електрик и си казва данните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаем. модула изпраща импулси до всяка крушка и мери консумацията през амперметъра. Има определени стойности, и така. Централ електрика мери на предните, комфорта на стоповете

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 В крайна сметка прави ли се кодинг нов за лед  или да ги хвърям и слагам обикновени.. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, mshbul написа:

Някой знае ли това дето му викате кан бъс как точно се следят крушките.

Не мога да си представя, че във всяка крушка има комп. и си комуникира със сентрал електрик и си казва данните.

мисля че използва индуктивността на крушката  и по този начин ги проверява  те затова и премигват  . За токов датчик мисля , че използва за ел.стъклата   за крайно положение. ..   може и да греша и в А6 и за крушките да използват токов.. 

@sugar82, Много яко е станало наистина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прави се, малко по-горе в темата на някого бях давал линк към старото ми мнение, трябва да се сложи 5ца на 4 знак от кодинга в centr elektric мисля беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че имам проблем с антената на радиото на задното стъкло... като пусна нагревателя и нямам радио.. лекуват ли се тия антени без смяна на стъклото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, ivo.petkov said:

мисля че използва индуктивността на крушката  и по този начин ги проверява  те затова и премигват  . За токов датчик мисля , че използва за ел.стъклата   за крайно положение. ..   може и да греша и в А6 и за крушките да използват токов.. 

@sugar82, Много яко е станало наистина :)

 

То това е стандартното. Няма нищо, което да има общо с кан в тази система.

Мисля, че има и нещо повече, защото 1 колега ми казваше, че на мерцедеса му крушка, която е с 2 клеми при него е с 4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, като вкарате задна(R), задните стопове и на двата ли светва бялата лампичка или само на десният?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вчера имах лек инцидент с предната ми броня , която стана за боклука... Сега се оглеждам да сложа S line  , пасва ли нормално както обикновенната или се изисква някакви доработки ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Doncho Indzhov написа:

Колеги, като вкарате задна(R), задните стопове и на двата ли светва бялата лампичка или само на десният?

 

При мен е само десния. Левия го свалих и се оказа че има метална пластина и няма място за крушка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...