Jump to content

Търся човек в Германия.


Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам случайно няма ли някой в Германия , който може да отиде да прегледа конкретен автомобил от Обява , пощенския КОД е 79774 , поемам разхода за гориво + доплащане за услугата. Понеже моя човек ще може да патува чак петък, поради цената на билетите, а преди това искам да съм сигурен че колата си заслужава.

 

обявата -    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=241890393&categories=Limousine&sortOption.sortOrder=DESCENDING&isSearchRequest=true&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxPrice=8200&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&pageNumber=2

 

 

TUV ФЕВРУАРИ МЕСЕЦ , сменени дискови спирачки , и окачване , без летни гуми, и проблем в парктрониците ( работели когато си поискат, явно датчтик от порядъка на 150-200 лева оправия ) 

Редактирано от nikolov922
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албанец продавач?

Ко не[emoji1]

Поне намери някой който може да си напише обявата и тогава тръгни да купуваш.

Иначе нема шанс да пътувам 600км в посока да ти го погледна тоо кош .

П.с. нищо лично [emoji6]

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Те в  Германия има 5 милиона Албанци, турци, косовци, мосовци.....  И това като е кош .... я ми покажи обява за ауди а6 , 3.0 Sline ,  до 7800 която да не е КОШ според тебе?

Редактирано от nikolov922
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя да съм написал, че до 7800 ще си купиш нещо свястно?

Дискусията тръгва лош, не се напиняй[emoji23]

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николов, нали разбираш, че се опитвам да ти спестя някой лев.

Цялата схема е куца щото ако на мен ми хареса а на теб не кво правим? Да не говорим че познавам 4-5 шиптъра търговци.

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме колата да е нещо по различно от другите, било то Немец, албанец и т.н. Все едно аз да си купя кола в Германия , и какво , като чуят Българин и .. не мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно , следях 3-4  Теми за съвети отностно покупка на АУДИ , и във всичките ... вместо да надъхате хората да си вземат тази марка кола , вие ги отказохте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми добре, ай давай колата е чудна.Придобиването на подобен премиум е просто като покупка на хляб, тва е най хубавия и здрав модел, гори малко и върви много.

Проблеми няма, всички агрегати издържат минимум 500 000 км и въобще като цяло поддръжката е като на голф 3, 1.8 бензин.

Хайде бягай да я взимаш и после да се похвалиш тук

[emoji6]

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

 

Благодаря, в неделя ще е при мен колата, и ще ви се похваля дали ще ми стигнат първоначалните 2000  приготвени за ремонт.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е целта на "феновете" на тази марка в този форум.

Старите коли са скъпи - новите са скъпи - старите С-лайн за малко пари не стават - новите били по-хубави и си заслужавали парите спрямо старите - аве АКБ-МАСОН-ФОРУМ това е истината.

 

Ако въпросната кола е жабарка от дядо на преклонна възраст на тия километри за 12.000 лева ще е изгодна и с върнат километраж и бля бля бля ...

Сега е от немско от албанец и е за близо 15.000 лева и е измамен кош.

 

Господа колко да струва и какъв по народност да я продава такава 11-12 годишна А6-ца пък било и то С-лайн за да е ТОП за вашите представи и разбирания?

 

п.п Приемете факта,че 95% сме обикновенни хора и неможе да ги изкараме нови от автосалоните на лизинг дори и да пишеме тука колко сме велики,а другите просяци и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, nikolov922 said:

и ще ви се похваля дали ще ми стигнат първоначалните 2000  приготвени за ремонт.

Ако под "ремонт" разбираш смяна на масла, филтри, течности и накладки....трябва да стигнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Teзи неща са сменени февруари месец при TUV-a ,  Продавача е някакъв младеж на 19 години незнам дали има значение тва :D Но го видях във социалната мрежа, целия му фейсбук е с снимки на колата.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, MAPTO7007 написа:

То това е целта на "феновете" на тази марка в този форум.

Старите коли са скъпи - новите са скъпи - старите С-лайн за малко пари не стават - новите били по-хубави и си заслужавали парите спрямо старите - аве АКБ-МАСОН-ФОРУМ това е истината.

 

Ако въпросната кола е жабарка от дядо на преклонна възраст на тия километри за 12.000 лева ще е изгодна и с върнат километраж и бля бля бля ...

Сега е от немско от албанец и е за близо 15.000 лева и е измамен кош.

 

Господа колко да струва и какъв по народност да я продава такава 11-12 годишна А6-ца пък било и то С-лайн за да е ТОП за вашите представи и разбирания?

 

п.п Приемете факта,че 95% сме обикновенни хора и неможе да ги изкараме нови от автосалоните на лизинг дори и да пишеме тука колко сме велики,а другите просяци и прочие.

Цената е почети двойна за хубава кола с тези критерии без значение от къде се купува.А ако вие се слагате един до друг с албанец това си е ваше решение.Аз не съм съгласен за себе си.Не че не може и да е албанец масон :) ама не съм срещал такива до сега.Все са били като нашите "РОМИ" :) Това кой какви възможности има няма никакво значение,и не засяга никои друг.Но пък и не става за малко пара да се вземе нещо в перфектно състояние.Не визирам конкретната обява,а говоря по принцип.Така ги виждам аз нещата.

преди 23 минути, nikolov922 написа:

Teзи неща са сменени февруари месец при TUV-a ,  Продавача е някакъв младеж на 19 години незнам дали има значение тва :D Но го видях във социалната мрежа, целия му фейсбук е с снимки на колата.

И ти мислиш да спестиш обслужването така ли? :) Е на 19 години възможностите му ще са доста големи.А цените за поддръжка на тези коли в Де.е сериозна.Освен ако не е в гаража на родата. :) Провери поне дали колата е немска въобще,че има голяма вероятност и да не е.

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има естествено доста Албанци които само със коли се занимават.И далеч не всички са измекяри.Тук във Германия не е като във България да я вземе блъсната и да я оправи.Та къде ще му излезе сметката.Колата може и да е читава.Аз поне съм виждал поне 50 Аудита А-6 които са на под 250000км със сигурност  не са повече от 7500 евра.Хубавите запазени коли се купуват от комшии...на съседната улица...та дори и във съседното село.Има супер много необявени по саитовете.Не знам защо тук критерият за цена  е винаги Мобиле....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е така.Нормално е критерии за цената да е мобилето все пак не всеки живее в Германия за да може да обикаля по села и паланки да търси кола.Около 10 к е реална цена за подобна кола.Не че не може да има и по евтини,но най вероятно там ще трябва да се преглътнат повече недостатъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам обявата, не е най евтината кола от тия години.

Аз нямам способност да познавам по снимки, колата поройник ли е или не.

Принципно съм предубеден към албанците и смятам, че километрите са връщани.

Успех с колата, но да знаеш, че подръжката и изисква сериозни финанси!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип Албанците направиха име преди години.Сега обаче конкуренцията им е твърде голяма и доста от тях взеха да спазват правилата и да развиват истински бизнес със коли.Малки надценки за по бърза продажба.Не задържат коли във никакъв случаи.За това и не се занимават със сериозни и бавни ремонти.Относно покупката специално на А-6 наи си е добре от Ауди сервизите и центровете на марката..http://www.audizentrum-landshut.de/..При редовно посещение на автопарка им 2ра ръка рано или късно създаваш контакт със продавачите.Едни 400 евро дадени на ръка изключително много помагат за разбереш кои и кога си продава старото Ауди подържано при тях.За съжаление обаче трябва да си във Германия защото това понякога отнема месеци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има резон в думите ти, но на практика те лапат един приятен провизион от големите прекупвачи и вероятността да попаднеш на някой който ще се навие за 400€ да ти я даде на теб е доста малка.

Всичко зависи от конкретното място и конкретния човек,а случая нема никаква връзка с темата.

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, valio 323 написа:

Има естествено доста Албанци които само със коли се занимават.....Тук във Германия не е като във България да я вземе блъсната и да я оправи...

 

Вальо, голям новатор в правописа го раздаваш щом пишеш албанци с главна буква и то в 2 последователни поста. Явно много ги обичкаш? :flehan:

Такива яко ударени и след това наистина перфектно "оправени", както ти казваш автомобили са ми показвали, че чак не повярвах. И то точно от твоята любима Германия.

Другото, което искам да кажа на теб и останалите е, че шиптър ще започне да спазва правилата тогава, когато получите писмо написано от покойник. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не споря.Всеки си има мнение.Естествено страната е голяма.... мошеници всякакви.Все пак е по голям шанса да си купиш читава кола от Германия отколкото от България.Купувал съм коли мои със даване на малка сума на когото трябва. След това само масло и накладки няколко години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За измамите с TUV какво може да кажете, казват че .. и в Германия си има мушинаций с този TUV, че можело да се минава покрай капките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...