Jump to content

ЛЕД светлини за късите?


Georgi Zhekov

Recommended Posts

29 minutes ago, Nooky said:

 

Ако ги сложиш на фарове с лупи, може и да вършат работа, но на рефлекторни фарове ще е ужас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 190
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 1 час, Nooky написа:

Значи по-добре да взема от тези:

 

https://www.olx.bg/ad/6m-garantsiya-podarak-led-krushki-led-h1-h7-h4-ID6YjZd.html

Аз си купих от този пич,  харесва ми как светят и не дават грешка за изгоряла крушка,  нооо трябва да кажеш на компа,  че си със заводски ксенон... прочети цялата тема,  ще ти е полезно и интересно, колега! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах и аз от него, да видим как ще светят.

Ще направя това с компютъра мисля, че няма да имам проблем.

 

Човекът ми препоръча някакви с японски чип, не са тези черните, а били сиви. Твойте от кои са?

 

Аз в момента съм с Осрам Cool Blue Hyper, и на мокро са доста зле.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте са от черната кутия, така че ще е хубаво да ги пробваш за грешки! 

Договори се предварително, а ако си наблизо ги пробвай на място!

Също така аз ги платих на 80 лв, а гледам, че тези са на 90...може пък да са по добри:nixweiss:

Сподели резултата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос, как затваряш фара, и като го затвориш къде отива топлият въздух от охладителя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И фарът на 8P халоген се затваря перфе, че чаш имамясто и за още един комплект. Доста е голямо и дълбоко пространството зад крушката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и си светят яко,  и място има!  Ама с дългите не мога да го измисля още.... ако и те са ЛЕД ще е много яко!  По къси крушки търся ся и ще ви обадя като нанеря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притеснява ме, че някой ден като имам деца, може да искат да станат вегани.

 

Иначе за фаровете питам понеже по-рано в темата някой беше пуснал една снимка с добре светещи фарове, за която останах с впечатление, че е от твоята кола и се казваше, че фаровете не са оригинални и са с лупи. Сега ти казваш че си със стандартни, без лупи. Явно просто аз не съм разбрал. Ти имаш ли снимки как светят фаровете ти?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш на разположение някакви си двадесетина години да се притесняваш за двцата ти... ?

Моите фарове са стандартни за 8Р,  без лупи,  но са за почистване и реглаж!  Снимките ще са след тези операции,  надявам се е скоро,  че нещо време не ми достига... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@manoleo Снимката аз я качих тази последната а тя е от на приятеля колата която е опел астра но със сменени фарове със лупи,и аз съм ги тествал на моята но не направих снимки а светеха мнооого добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече е ясно. Просто ми е интересно как светят обикновените(не ксенонови) фарове на А3 с такива крушки. Ясно е че светлината ще е по-силна, но малко се съмнявам колко правилно ще е насочена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намерите решение и за дългите светлини, с удоволствие ще си взема и аз, тъй като от късите за сега съм доста доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@denyo снимай ги как светят,  @manoleo e решил, че много разпръскват и не е убеден в ефективноста им!

Моля те, защото моите не ми остава време да ги регулирам и снимката няма да е актуална!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще сложа крушките на моята кошница но тя е със лупи,той иска да ги види без лупи май.....@Nooky на твоята капаците ако са като на моята А6 Ц5,малко трудно ще стане,трябва много къси крушки май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е плитка кутията на дългите, ще трябва  крушка без охлаждане, може би...:nixweiss:

За тези на 8-9 снимка от 12 лв, какво мислите https://www.olx.bg/ad/led-svetodiodni-krushki-za-avtomobil-h1-h7-ID6gJGk.html

 

68 SMD Car H7 6000K CANBUS Error Free LED Fog Head Light Turn Tail Backup Bulb Lamp Снимка 8,9
Дълготраен живот, 68светодиода
Ниска консумация на енергия, лесен за инсталиране
Приложение: фарове за мъгла / основни фарове
Socket Type: H7
Напрежение: DC12V
Мощност: 13W
LED Тип: 68SMD 5050
Light Цвят: Бял
Функция: CANBUS
Цена 12лв. за бройка

 

Смешното в момента ми е, че ЛЕД-а свети повече от дългите и като присветнеш ефекта е много слаб,

поне аз така го виждам отвътре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено като пусна и аз дългите, почти няма разлика :)

При мен ще трябва да регулирам фара и да сваля малко къстите, че останалите коли ми присветкат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...