Jump to content

ЛЕД светлини за късите?


Georgi Zhekov

Recommended Posts

Можеш ли да ми дадеш модела на крушките ? Защото с тези които съм аз и тези които продавам нямат никакъв проблем. Попаднах скоро на един комплект който неможах да го запаля без съпротивления на едно бмв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 190
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

След смяна на 3 вида ЛЕД крушки намерих истинските - 38W консумация, bsdnikolov ми нагласи компа:zustimm: и ся не пищи за изгоряла крушка!

Човека дава 6 месеца гаранция, цената е 80 лв! Със Фентилаторчета са, не с коси! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито, колега. Дали ще ти е проблем да пуснеш и някоя снимка? Примерно вечер срещу някоя стена, да се види как осветяват фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ще ми е интересно да разбера точният модел на ледовете и какво са бърникали с вагкома.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎17‎.‎10‎.‎2017‎ г. at 10:18, Рабаков написа:

Здравейте колеги, и моят син сложи на неговата кола Лед крушки от тези с винталаторчетата и му светна чека за изгоряла крушка. От фирмата

Аз смених няколко модела, но отивам при човека слагам крушки, светва грешка - връщам! Така при третия модел заспаха - без залъгалки и други излишни неща, зависи си от крушките! Драсни ми на лично, бях обяснил всичко за крушките, но явно е станало като реклама и са ме изтрили...пичовете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bsdnikolov каза на компа да не търси халоген, а фабричен ксенон, това бърникахме!

Ще гледам скоро да направя снимка, светят много приятно!

Модела е А+, черна кутия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чел, че при някои коли с такива "крушки" се чуват някакви смущения през радиото, ама да се чуват самите вентилаторчета... и на мен ми се струва невъзможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не е напълно невъзможно , особено ако колата е бензинова - седите и чакате на светофара , климатроника не бачка...напълно е възможно се чуват ако са високооборотни в предвид малкият им размер .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, venomcorp написа:

...напълно е възможно се чуват ако са високооборотни в предвид малкият им размер .

Моля те, не говори глупости. Докарал съм през евау 3 комплекта крушки. Всеки комплект го оставих да работи в работата по 8 часа на лабораторното захранване. Ако бяха толкова шумни, че да се чуват въпреки двигател, щях да усетя и да ги изкубя. Това да не са сървърни 1U вентилатори, че да се чуват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах само че не е изключено. На живо не съм се докосвал до такова нещо "LED автокрушка с вентилатор" , но не изкючвам някой мегакитайски тестов обект наистина да издава достатъчен шум и да се чува в купето . Все пак за мене тази технология все още не е достатъчно напреднала за приложение по предназначение в главният фар , изключвам извънземните LED Matrix системи струващи колкото всички други фулекстри .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тествах единия комплект на предните си фарове за мъгла. Светят уникално добре там и перфектно осветяват на страни при функцията "халоген в завой", но не ми се режеше капачката на халогена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де моя пост беше малко казъл-рекъл...реално, не знам как стоят нещата затова питам...а тези с пасивното охлаждане дали струват.. все пак с тях няма да има нужда да се реже нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, suggar написа:

...а тези с пасивното охлаждане дали струват.. все пак с тях няма да има нужда да се реже нищо.

Напротив, и при тях се реже, ако се слагат на фаровете за мъгла (или както им викат: "халогените").

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, suggar написа:

А вярно ли е това , че вентилаторите са много шумни и се чуват?

bsdnikolov,ти каза, не можеш да надвикаш дизела!:razz: Не се се чуват,много нежно си свирят!

 

 

 

 

 

 

 

 

На 10/20/2017 at 18:45, Germanecaa написа:

Можеш ли да ми дадеш модела на крушките ? Защото с тези които съм аз и тези които продавам нямат никакъв проблем. Попаднах скоро на един комплект който неможах да го запаля без съпротивления на едно бмв.

https://www.olx.bg/ad/6m-garantsiya-i-podarak-led-krushki-led-h1-h4-h7-h8-h9-h11-ID6U7Q7.html

Заповядай колега от слънчевия Златоград!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Wolfgar написа:

На "дългите" светлини могат ли да се ложат?

Тцъ, не могат да се затворят капачките, няма място там...замислям се за тези, но без охлаждане не знам какво ще стане:https://www.olx.bg/ad/led-svetodiodni-krushki-za-avtomobil-h1-h7-ID6gJGk.html

тези от 7лв. Баси, напрвих си колата опитен образец, от смяна на крушки си счупих една от власинките? на фасунгата на фара:nixweiss:

Ама както и на е, един за всички, всички за един, хах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bsdnikolov написа:

Напротив, и при тях се реже, ако се слагат на фаровете за мъгла (или както им викат: "халогените").

Всичките са халогени, Пацко, ма кат сложиш УЕД си е кеф, еуктромеро показва по малко, хах!:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 minutes ago, jery said:

замислям се за тези, но без охлаждане не знам какво ще стане:https://www.olx.bg/ad/led-svetodiodni-krushki-za-avtomobil-h1-h7-ID6gJGk.html

 

Нищо няма да стане с тези от 7лв, колега. Ако искаш да си ползваш дългите за дневни светлини, ще ти свършат работа, но за друго не стават.

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да пекат ужасТно? :unsure:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво имаш предвид като казваш да пекат. Този тип крушки не се нагряват, но и светят много много слабо.

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че се нагряват като тези които сложих на късите, нали пак са диодни..каква е разликата?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е в мощността , тези с вентилаторите са със мощни диоди докато другите са с малка мощност,въпреки че 60броя нз как няма да греят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...