Jump to content

От къде мога да намеря тези екстри за a4 b6


by_tata

Recommended Posts

Качвам снимки, просто вижте как можем да намерим от тези за задните седалки ;) Те с болтове ли са или директно се лепи на пластмаса. Имате ли идеии ?

b67_int8.JPG

Друг въпрос, този волан от b7 наистина ли става и на b6 ? и дали е фунционира и бутоните.


audi-interior-red.jpg

 

Редактирано от by_tata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля че се нарича лайт пакет, и до колкото съм запознат трябва комфорт модула да ти го подържа, плафоните трябва да ги имаш в седалките отдолу, на щипка е(моята е така, но заводски), волана може да стане на В6, но е голяма играчка докато го направиш. Ако има някой колега по-запознат нека помага.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана става, НО никой не може да ти гарантира че еърбега ще проработи. Един вид на 90% почти си без еърбег. За единия волан не бих си рискувал живота.

 

За лайт пакета ти казаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еърбег-а може да проработи, но се иска много играене, приятел си е сложил такъв и му работи всичко, но колегата е прав заради единия волан не си струва късането на нерви и надяването всичко да проработи

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, тук не мога да помогна нищо че и аз имам мрежички [emoji846]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, само мрежички няма откъде да се намерят. Ще вървят комплект с кората на седалката. В моргата пък ще искат да ти продадат цялата седалка (евентуално) или по-скоро цял салон с корите на вратите. В Порше цифрата ще те откаже :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия мрежички са крайно безполезни. Ако сложиш нещо различно от няколко диска или детска книжка в тях и почва провисването. Пък и като ги сложиш има още нещо което пасажерите отзад да скъсат и после дс те е яд (от опит говоря)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали щкафчетата под седалките са еднакви за а6 и а4, че и аз отдавна им се точа, ама май са няколко чешита, а в ибея ги дават за а4 01-07 и за а6 4f да са еднакви...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...