Jump to content

Лупи за фарове б7


Sexabilnia House Music

Recommended Posts

Колеги едно питане някой слагал ли е ксенон лупи на б7 ще ви помоля за малко повечко инфо по темата какъв размер лупи трябва да се купят как се вграждат благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.retrofitlab.com/hid-projector-kit/bi-xenon-mini-h1-twin-kit-1.html

или в youtube напиши morimoto audi, ще ти излязат клипове да видиш за какво иде реч

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря доста ми беше полезно :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тая цена + работата и разправията - по-добре оригинални фарове с лупи да си купиш колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма смисъл от това нещо, доста е скъпо.Купи си едни хубави кришки с ксенон ефект и забравяш.Аз колата така я купих.Крушките точно в момента немога да ти кажа какви са, но светат бяло и силно.На пуснати фарове не си личи, че не е ксенон.Като изгасиш само където я няма лупата във фара.Самите крушки са боядисани в синьо.

Мисля, че кутията от тях беше нещо подобно.Ако е това ще смениш тамън и габаритите да светят бяло:

PHILIPS-H4-BLUEVISION-ULTRA-3_ml.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за смяна с оригинални ксенонови фарове.

Може да е повече пари,но си струва.Биксенон D1S свети отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускате, че ако иска да е топ всичко, му трябва инсталация, сензори за носачите, кодиране с ВАГ-КОМ. Иначе и аз съм с оригинални биксенонови фарове с автоматично регулиране и съм много доволен(а аз по принцип не харесвам ксенона).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биксенон фарове за Б7 имаше за 1000 лева 2та фара с крушки и баласти.Вече оттам нататъка има сензори, инсталация както и пари за слагането.1500 лева според мен не си заслужават.Честно казано и 600-700 не бих дал за ксенон.Кефи ме много, но ако си е фабрично на колата.Не бих се заел да го ретрофитвам лично аз, особено след като съм доволен от сегашните ми фарове с крушки ксенон ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, а някога управлявал ли си нощно време кола с "ксенон" на лупа, да знаем на каква база си доволен от тия сурогатни лампета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мпнтаж не е сложно с тези моримото,на В5 съм се пробвал да отварям фар е нема такъв х....

Ако фара се отваря лесно филма е лесен нищо сложно само настройката с къси дълги е играчка.

Качествен ксенон 100пари и лупи 70 80лв + труд 130-150лв отива 400 пари +/-.

И да и ледче на дългите нема такъв ефект свети много доволно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината това е втората кола, която съм карал малко по-дълго и няма ксенон.Всичко друго е било с ксенон.Отделно сравнявахме на тъмно с един приятел мойте фарове и на А6 4F с ксенон и разлика НЯМА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да предложите някой който може да направи цялата операция 

В линка с кита има клип как се прави. Ако си що годе сръчен не виждам какво ще те затрудни да си го направиш.

Аз на Б4ката бях сложол такъв кит, а там имаше и пилене на стъкла :)

Иначе в темите купува продава има тема на колега който се занимава с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводския ксенон свети най-добре.Всичко друго е заблуда.

От Филипс лампите по-горе има една серия,която е забранена за Европа.Свети добре,бяла светлина,но дотам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Marto7777 написа:

Отделно сравнявахме на тъмно с един приятел мойте фарове и на А6 4F с ксенон и разлика НЯМА.

Ти малко ще дойдеш като онези небезизвестните сервизчии, дето измислиха нови физични закони(студения въздух унищожавал турбините при "определени условия"), та и ти сега се самоубеждаваш мисля, че лампата с нажежаема жичка е идентична като светлосила с HID технологията....., недей, смешно е.^_^

 

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това са частните случаи, в изпечен рефлектор/мътна леща и термоядрен синтез да запалиш, се тая, Паисий на свещи си, но няма как жичката да свети "еднакво" с ксенонка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си спестих 1000+ лева за оригинални фарове и съм доволен.

Лупите са биксенонови с ксенон 5000к и крушки на дългите philips +130%,

светят доста по-добре и на къси и на дълги от рефлекторните фарове.

viber image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш пръскалки- по- гадно от китайски ксенон на рефлекторен фар е само афтърмаркет ксенон на замазан/мръсен фар, дори и с лупа- тогава заслепяването е зверско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих всичко лупи и тнт монтажа е горе долу лесен както каза колегата по горе май ще се мъча с къси и дълги но има едно на ум имам човек та сега дилемата е ангелски очи или демонски очи (лупата да свети в червен или син цвят) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...