Jump to content

Мнение за А4 Б7


Recommended Posts

Здравейте колеги, разполагам с бюджет около 8-9к лева. Какво бихте казали за посочената обява или да препоръчате друга алтернатива?

https://www.cars.bg/offer/c2395271 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен колата от обявата не ми харесва. Базова б7-ца, по-скоро зле поддържана, съдейки по уморения вид.

Като цяло за този бюджет може и да намериш нещо, което да става (ако е 2.0 тди), но е силно вероятно скоро след покупката да се наложат последващи ремонти. Сумите при този двигател не са много приятни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не се вижда много-много... Освен че някой селтак е затъмнил стоповете, врътката на фаровете е протъркана, а волана е претапициран, друго не виждам.

Също и седалките... щом шофьорската е снимана толкова "дискретно", значи най-вероятно борда и е протрит или скъсан.

 

Общо взето - поредния милионник. Търси нещо по-запазено.

 

Модела не е лош иначе. 2.0тди ръчка на предно е добра и икономична комбинация. Само да не е убито от каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо Шкодето, но гледам, че Екзекутора търси нещо по мощно!

За втората обява: 12 годишна на 190к км:wall: и изгорели диоди на фиса има, най отгоре!

Потърси още колега, свежа кола лесно не се намира, успех!:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя бюджет аз бих гледал предния модел - Б6. Примерно това: https://www.cars.bg/offer/c2321573 или https://www.cars.bg/offer/c2378010

Ако е Б7, за тия пари ще е ръчка, на предно, с 2.0 тди... Или гроб като тия дето ги гледаш. 

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той си го е написал човека. Това всеки гаражен майстор бояджия може да го оправи. Това да й е проблема. Иначе се е изхвърлил с цената. То и аз моята почти толкова я платих, но с каско и ГИ в гаранция, а то това са си 2к почти.

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо прекалено, но сега пазара е силен ! Затова е така. 

И като продавач и като купувач, смятам, че 9К са предела за Б6, каквато и ще да е ! 15 годишна кола да ти стъпи 12 бона... ай сикктир !

 

Същото важи и за Б7 за 15 и нагоре, особено голи като пушка!

1 hour ago, aRobben said:

Иначе се е изхвърлил с цената

Направо се е уакал !

Редактирано от Чебурашка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.cars.bg/offer/c2149772 - Тази мисля да я видя, мнения колеги?

П.П. Тази стойка на таблото нали може да се махне без да останат дупки?

Редактирано от Ek3eky7opa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сумата няма значение, щото няма кой да ти вземе парите.

Един човек в България можеше да ги прави тея кутии (мултитроник), но вече замина да работи в чужбина.

Търси си кола с ръчни скорости.  В краен случай може автомат, но трябва да е типтроник, който върви в комплект с куатро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Мултито е като с душо....знае се че има и доволни ама никой не ги е виждал! :hilezh:

Иначе комбинацията 2.0TDI в B7 с мулти е шокова терапия дори за "професионалните" мазохисти с 2.5

П.п: Данчо да не се сърди -ти не спадаш към тях на друг level  си :magic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, petrishki написа:

Аха, другите майстори не са ги виждали тия автомати неземни от миналия век :hilezh:

 

Толкова много "други майстори" на мултиторник има в Бг, че всичките мулти-мъченици се чудят как да си пратят кутиите за ремонт при Мишо в Хърватия... :lol:

 

Иначе не бой се. Като роди ДСГто на папуняка и ти ще рониш сълзи и хилядарки :hilezh:

Редактирано от Audi_FeN_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 тди в това купе не е най-безпроблемното нещо, създавано от VAG. Славят се с проблемни дюзи, пукане на глава и проблемен шестостен на маслената помпа - проблемът с шестостена е по-разпространен в напречните двигатели.

 

Четете малко преди да ги пускате тия теми. Има изписано за цяла дисертация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е колега, проблемни са но при 400к нагоре. Ако си я купиш нова и да ти изникнат тези проблеми, бих казал че найстина са дефектни.. но при положение, че колата е спукана от каране, каране ... а производителя ти дава 100-200к гаранция, не може да се оплакваме. Колеги,бюджета ми е около 9500, препоръчайте дизелов седан.

Редактирано от Ek3eky7opa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Ek3eky7opa написа:

... Колеги,бюджета ми е около 9500, препоръчайте дизелов седан.

На нашия пазар дизели колкото искаш...Цените със сигурност ще паднат от тези по обява. . Само избери някоя с повечко екстри, че ги харесваш все едни като Дачии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...