Jump to content

Audi A4 Allroad 2.0 TFSI - Мнения


Recommended Posts

Здравейте

Смятам да се присъединя към АУДИторията и клуба ви, и бих искал да видя мнението ви за този модел

http://www.dasweltauto.bg/audi-a4-allroad-20-tfsi-6758/

Поразгледах темите и не видях тема за този модел. 
Виждам че тези двигатели, 2.0 TFSI са гладни за масло, но за моделите от преди 2012 (поне според този сайт ). Мнения за по-новите не видях и ми е интересно дали проблемите са оправени. 

Мерси

Редактирано от kostadinof
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо което се вижда е, че колата е "американка". Ако решил да я гледаш, първо я провери в carfax или някой подобен сайт дали случайно не е плувала преди да дойде в Европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плувала ? 
Преподлагах че ако търся в директно в Ауди , dasweltauto в случая няма да ми се налага да правя проверки .....
Мечти ...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не внася здрави американки, освен ако не говорим за някой ексклузивен мустанг от 66та примерно.

Провери да видиш каква щета е имала колата, дали удар, дали както вика колегата е наводнявана и т.н.

Разпитай дали е правено нещо по двигателя и на колко хил. км и е сменяно маслото, ако е нещо от сорта на 10-15х. км може и да няма проблеми с горенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

33 minutes ago, kostadinof said:

Преподлагах че ако търся в директно в Ауди , dasweltauto в случая няма да ми се налага да правя проверки .....

ГОЛЯМА грешка, защото тия кавали продават коли от други хора, просто гордо им тУрат табелката си... а колата си е гомНо

И тук е прав:

7 minutes ago, Audi_FeN_1 said:

Никой не внася здрави американки

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че тази кола е със стария мотор и най-вероятно си го има и разхода на масло.

Съмнявам се да е януари 2013-та.

Поршето наистина издишат доста с подобни обяви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тая Врачанка лачена заслужава да се провери, колко е плавала и дали е била тотал в САЩ, защото е доста добра https://www.mobile.bg/11502959998087744

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врачанската съм я виждал уживо, имала е лек удар отпред и е направена като хората. Затова и фаровете й не са американски. 

Единственото което не разбрах е, дали е правен ремонт на мотора. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...