Jump to content

Плафон на вратата


EHKOB

Recommended Posts

Колеги някой взимал ли си е такива да сподели красиво ли стои. 

https://www.autopower.bg/лого-проектор-на-мястото-на-плафона-на-вратата-audi-gsaudi-тунинг-audi-a6-след-2004г.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Магазин за аксесоари в града, мога да отскоча тези дни да проверя дали имат още такива. Цената мисля, че беше по 20-25лв за 2 бройки, ако не се лъжа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 01/02/2018 at 18:05, EHKOB написа:

Колеги някой взимал ли си е такива да сподели красиво ли стои. 

https://www.autopower.bg/лого-проектор-на-мястото-на-плафона-на-вратата-audi-gsaudi-тунинг-audi-a6-след-2004г.html

Аз съм точно с такива на предните врати и Слайн на задните,вече 2 години работят,малко им намаля контраста с времето.На мен пък много ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно ми се искаше само с кръгчетата на ауди без надписи без нищо :lupe:

1 hour ago, Doncho Indzhov said:

Магазин за аксесоари в града, мога да отскоча тези дни да проверя дали имат още такива. Цената мисля, че беше по 20-25лв за 2 бройки, ако не се лъжа...

Ако е удобно да провериш ще съм ти благодарен и ако има и без надписа ауди ще е супер направо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз по  спомен  от  долу нямам изобщо ..  а червените  не светят  ама ще ги проверя аз  мислех , че не светят  задните .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като разглобявах корите на вратите,видях,че са свързани долния и червения плафон,така че всичко трябва да свети,ако не свети,виж крушките,може да са изгорели,скоро сменях една на червения плафон ми беше изгоряла.Ако в цялата кола никъде не ти светят,значи са само плафони без ел.инсталацията.Има и такива аудита съм виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светят, но отзад на едната врата го свалих и сега няма слагане, кабелите май са хванати отвътре с щипки и кабелът е хипер къс, а да свалям кората за това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...