Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Ами долях цели 150мл. и изгасна. Само да отбележа, че карам колата от ноември и дори не съм проверявал състоянието на течността :hilezh:

Лампата за спирачки премигна три пъти със звуково изпищяване и изгасна, така два три пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за последните 10-20 паления парктроника ми спря около 2 пъти. Закачих я днес и видях, че виновника е front middle left. Отива ли си датчика или просто не дава добър контакт някъде? Лесен ли е достъпа до него или трябва сериозно разглобяване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2018-6-28 at 19:32, alexxk написа:

Цитиране на предходно мнение!

Може кабел да е, но може и да си заминава. Пробвай с нов сензор, и да не е от него, полезно е да имаш резервен. Под държача на номера има няколко болтчета, сваляш го и си там :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на колата отзад на лепенката пише +DPF, но като я закача на компа не вади никакви стойности, как мога да проверя дали има ДПФ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж 100,101,102,103 и 104 канал и ни дай скрийшот и ще ти кажем дали имаш ДПФ или някой го е премахнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста е лесно. Преди три години си купих ново лостче от ибей и си бачка без проблем. Търсиш този тип:

 

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F173260604946

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, eltan said:

лостчето го имам някви напътствия за подмяната  ако може да кажеш 

 

https://www.audiworld.com/forums/a6-s6-c6-platform-discussion-58/center-console-armrest-plastic-latch-broken-2604332/page3/#post24163061

 

P.S. - откъде купи лостчето, че и аз трябва да го сменям?

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих лед плафони под таблото и сега мигат. В предишни теми пише да се кодира. След кодиране за лед плафони пак мигат. Някакви идей?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт на модула за светлини колега. И аз имах точно такъв проблем след ъпдейт се оправи. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да обясниш какво представлява този ъпдейт и къде се прави? Да не става въпрос за стандартен ъпдейт на модул?

Диодите в плафоните на тавана и багажника са ок, само под таблото мигат.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, eltan написа:

Без пари го дава човека...15 лева :hilezh:,преди малко го купих за 3.59 лева от Ибей...Бива печелбарство...бива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички афтърмаркети са един дол боклуци, нямат нищо общо с оригиналните. Ама пък са на добра цена, дето казваш.:hilezh:

Да смениш задължително горе големия тампон в бомбето и ударния тампон с прашника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дефинирай "добра цена" щото обикновено получаваш това, за което плащаш или по-малко. Оригинални с отстъпка ти е най-добрия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, EHKOB написа:

Колеги, дайте мнение за предни амортисьори Kayaba, че скоро май ще сменям, леко сме се омазнили :) а са на добра цена.

Аз съм с Kayaba вече втори месец и съм доволен :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...