Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Колеги, понеже тавана леко се е отлепил над сенника и ми се иска да го спра преди да е тръгнал се чудя дали, ако с една спринцовка вкарам лепило ще се залепи и няма да тръгне целия.

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да хване лепилото понеже всичко е в дунапрен, само отпечатъци ще оставиш. Води го за претапициране, ако ти се занимава само си го свали но не се хващай сам да го тапицираш, играл съм го този филм.

 

Ако сам вадиш тавано на седан излиза през предната врата.

 

@fxa Евалата! И аз от години си правя колата сам но такова нещо не бих пробвал. От къде събра инфо какво и как да правиш или имаш опит?

Редактирано от zafirovp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах едни тук в Пловдив и ми обявиха цена за претапециране на тавана и колонките 350-400лв. стори ми се доста, не знам как вървят ама май не е слаба тая цена хаха иначе съм с Авант 

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

160 е тавана в София, ако сам си го свалиш е 100. Аз за 300 лв си взех почти нов черен тава със всички колонки, плафони и дръжки. Леко са те подхлъзнали ама нали караме ''премиум" коли, цените за нас са други. Пробвай да звъннеш по телефона и питай цена за претапициране на таван на БМВ 5ца от 89та.

Редактирано от zafirovp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли дали силата на звука от mmi може да се калибрира по някакъв начин?

Понякога искам да слушам музика много тихичко (децата спят или друго), но от врътката на централната: или тотално нищо не се чува, на следващата степен вече е прекалено силно за тези случаи?

От волана е още по зле, там една степен увеличава още по-силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zafirovp Преди години сменях лагерите на а4-ката ми с ръчна петстепенна кутия, и сега бях любопитен какво има вътре... Автоматика за мен е по лесен за ремонт, иначе гледах това клипче за да имам идея какво да очаквам вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, EHKOB said:

Виж опцията GALA дали е изключена, че тя сама регулира звука и от там може да се усилва повече

стана, майна! Глупавият AudioPilot ми е увеличавал сам :) мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт: Кутията работи, тресенето изчезна. Но сега при превключване на скоростите се усеща доста повече. Не е с ритник, но преди ремонта не беше така. Трябваше ли да занулявам някакви корекции или не? За софта знам че трябва да го сменя.

Редактирано от fxa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...