Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

тези грамове къде ги гледаш? На 104.1 ли?

Взе да ти излиза жълтата иконка за дпф ли, да видим и нас кога ще ни споходи това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да преди няколко месеца излезе , изчистих я  и сега пак  прекъснах я няколко пъти и днес светна реотана :)  после и чека помислих си , че е турбото но грешката е дпф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята среща с ДПФ лампата на дисплея беше еднократна Януари месец. На следващия ден направих едно кръгче по Цариградско от Орлов мост до отбивката за Нови хан и обратно, на ръчен режим с 3000+ оборота и от тогава не се е мяркала. Но тя тогава светна защото я карах доста градско, зимата по задръствания. От тогава предимно извънградско я карам и няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата с DPF и след сервизна регенерация  продължава  търся предложение я за чистене механично или премахване в Варна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се опитах да сменя езика на гласовото командване и при задаване на английски ми излизат тези грешки: някой знае ли от какво може да е едната е като кодирам за UK english а другата за USA english

23AD6383-D77C-4149-ABED-991AF2C7B598.jpeg

75B00AAF-6DF8-4164-A848-94C3DBA3DD9A.jpeg

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее, нали щяхме заедно, Енков :)

дай да видим какъв кодинг си забил. Може и софтуерната версия да трябва да се ъпдейтне на модула.

На мен така не ми приемаше кодинг за led и след намесата на крематор, се получиха нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да иска да се логна? Иначе кода който вларвам е 0020970 за USA за UK е 0020920 иначе като дойдеш все ще намерим кво да правим хахаха то ровичкане по тия коли колкото искаш 

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@OvivO бях там и не ми подсказва код, трябваше да има падащо меню ама няма, какво се прави в такъв случай

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едитнах предишното хахха

8 minutes ago, EHKOB said:

@OvivO бях там и не ми подсказва код, трябваше да има падащо меню ама няма, какво се прави в такъв случай

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без падащо, аз отивам в security access, с мишката, където се пише код за достъп и ми го изписва...

търси в нета за този модул

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето решението за работещи стъкла без контакт. Колегата SOFTMASTER ни намери и прати това:

 

SoftMaster said:

"Здравей,

извинявай за късния отговор, но е отпускарски сезон все пак :)

Погледни тук.

Предполагам, че трябва да видиш какво пише на канал 062.

+4 = Terminal 87 USA Logic не трябва да е включен.

Смисълът му е, че веднага след отваряне на която и да е врата, при положение, че терминал 15 (Power Supply Relay) е изключен, прозорците не могат да бъдат активирани.

Така че, ако числото, което е записано в канал 062 е по-голямо от 3 трябва да извадиш от него 4 и да запишеш получената стойност.

Както знаеш, всичко, което правиш е на твой собствен риск, така че преди да променяш винаги записвай текущата стойност, за да може да си я върнеш при нужда.

Успех!"

Редактирано от GiN
Оп
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислих се, не иска ли някой да отвори нова тема в този раздел, която да е за общо ползване и да съдържа информация относно VCDS. Примерно, искам да видя как са дюзите - влизам в темата и виждам конкретните стъпки с VCDS за целта. Искам да видя ДПФ-а - пак влизам и виждам точно за ДПФ нещата. И т.н. Някой ще трябва да я оформя някак темата за да може в първия пост да стоят линкове, а надолу в темата примерно всеки, който е научил нещо ново и е намерил как става с VCDS да си поства, а линковете да препращат към него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, търся сервиз, в който могат да установят защо не ми работи усилвятеля в колата (Bose). Моля ако имате контакти да споделите. Града е без значение, важното е да проработи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...