Jump to content

Добавяне на екстри на D3


Georgi75

Recommended Posts

Здравейте колеги , днес покарах една 8ца със всичките екстри и някой от тях ми допаднаха. Примерно паленето без да се обарваш във всеку джоб да търсиш ключа и също така дисктроника ми допадна. Та искам да питам има ли как да си монтирам на моята А8ца дисктроник и безключовото палене/отключване премерно. 

Редактирано от VBI
Грешка в заглавието
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако има хора, които са запознати с тези неща, биха ми помогнали и на мен. Вместо халогените да са дистроници и keyless-а ще е полезен също :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Georgi75 said:

Здравейте колеги , днес покарах една 8ца със всичките екстри и някой от тях ми допаднаха. Примерно паленето без да се обарваш във всеку джоб да търсиш ключа и също така дисктроника ми допадна. Та искам да питам има ли как да си монтирам на моята А8ца дисктроник и безключовото палене/отключване премерно. 

Незнам дали няма да ти е по евтино да си намериш ауди с всички екстри и да бартеросаш твойто и да доплатиш, иначе насаждането според мене ще ти струва доооста пари!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и дистроника, и кейлеса са си ебали мамата да го направиш на кола, която няма!!!

първото е по-лесно, но аз не бих се захванал + това е много пари

аз бих сложил bang&olufsen и вакуум на вратите.... ама тва щото имам безключово :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак да е много трудно не... вземеш ли кейлеса комплект със всичко нещата се случват. Ама ако го правиш на парчета, става много по трудоемко

Мисля че tvard беше слагал кейлес и софтклоус допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много си заслужава B&O аудиото според мен. Но целия комплект, работещ, над 1000 лв ще дойде, ако не и повече. Отделно е занимавка да се навърже като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам B&O имят доста повечв говорители , трябват и нови кори на вратите. Също така мисля ,че излизаха и говоротели от таблото но не съм сигурен. Пък и едва ли ще има много разлика с босето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента се чудя дали да зимам една такава....

Ако решиш нещо за b&o ми драсни лс, мога да измисля нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попитал съм хора в Пловдив колко би ми излязло дистроник и keyless-а, ако искам да ги добавя като опция и това, което ми казаха не ми допадна много :D Монтаж на дистроника, модулите, от които се нужда и таблото от пред ми излиза около 2500-3200лв. Така, че ако някой иска да направи тази стъпка на своята, по-добре продайте този и си купете някой с тези функции. Ще излезе по-евтино :D А за b&a има ли някой специален сайт, от който мога да ги видя и евентуално ако се навия да закупя?

 

Няма значение :D мързела си казва думата :D ето линк: https://www.olx.bg/ad/prodavam-bang-olufsen-za-audi-a8-audi-a8-d3-ID7iSpb.html#d53154fe46

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пак питам , как ще се монтира Bang на Bose. При бенг има още колони на вратите и пищялки които излизат при палене. Мисля че може да се сменят само някои колони и суббуфера ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоо... ще ми се да чуя каква е разликата :D иначе колегата като каза цената за дисктроник ,то по-добре да дам моята и 4-5 бона да взема S8 с всички екстри :D:D

Редактирано от Georgi75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислил съм си го, ама с тва 5.2 не ми се влиза в приключения изобщоооо! отделно повечето задължителни разходи + горивния разход ме отказват в миг :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Georgi75 написа:

Охоо... ще ми се да чуя каква е разликата :D иначе колегата като каза цената за дисктроник ,то по-добре да дам моята и 4-5 бона да взема S8 с всички екстри :D:D

Прекалено много са. Огледах коли, с тези опции и излизат г/д с такова доплащане :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдолу в коментарите човека е дал линк към комплекта. Проблема при подобни експерименти че става или окей, или мега циганско :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станало е доста добре с изключение на лентата около конзолата на лоста. Но ако се пусне само по вратите и таблото ще е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Excessive написа:

Отдолу в коментарите човека е дал линк към комплекта. Проблема при подобни експерименти че става или окей, или мега циганско :D

Аз нещо не го виждам тоя линк към комплекта :lupe: Ще трябва да се намери и добър майстор да го направи за да не стане циганско :hilezh:

И ксенона май му е някъв по-мощен?

 

Редактирано от 4olakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://m.ebay.com/itm/Interior-LED-wire-if-ambient-light-emitting-Diy-Red-1M-For-Universal-Fit/171239608255?hash=item27dead0fbf:g:d0wAAOxy4YdTQ2Q2

Ето го линка. В али експрес са много по-евтини. Имай впредвид, че като срежеш едната, това което остава не може да се използва. Така че ако ти трябва за 4 кори примерно, трябва да вземеш 4 ленти. Свързването е елементарно, ако имаш базови познания. Взимаш от подсветката на дръжките или на копчетата и си ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...