Jump to content

Как да стриймвам музика през bluetooth на Audi A6 C6


Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам до попитам дали някой е пробвал да стриймва музика през телефон на Ауди А6 като освен това да им възможност и през USB. Може би най-лесният вариант е с трансмитер, но съм имал проблеми с тях и не ми се иска да рискувам.

 

Благодаря за отговорите предварително!

 

Поздрави и хубав ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Може да пробвам, но ми е малко съмнително, защото съм имал проблеми с трансмитери. А ти откъде си го купил?

Редактирано от sgradev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го купих от ebay. Проблеми не съм имал засега. Звукът е съвсем качествен, можеш да промениш цвета с който свети трансмитерът, има вграден микрофон, 2 усб порта за зареждане, не черпи много ток(може да стои 24/7 в запалката ако караш колата всеки ден). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Пробвах програмата, но качеството на звука е лошо, свири глухо и няма бас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Хора, някой използва ли така нареченото Redmi 3s за стриймване на музика чрез блутут? Имам яко пръщене на повечето от песните, които си ги пускам от Youtube... Пробвах няколко честоти и същото. Има ли някаква определена, на която не пръщи нищо или дадох 40 лв на вятъра за китайския боклук? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех Roidmi 3s, обаче вече е трудно да намериш свободна честота без да ти се намеси някоя станция особено в населеното място. Като качество за мен беше задоволително, но много започна да ми гори бушнона на запалката от него, с предишното зарядно не съм имал проблеми. След това си взех един yatour втора ръка от ebay за фабричното радио и се родих. Има си и блутут за разговори и за стрийм на музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я разкажи накратко как се свързва това, пак с честоти ли е, качествен ли е звука? 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам на 107.хх и дано да ги нямам тия пръщения... ППЦ съм на 96.4 уж стандартното ама както казвам на някои песни, не на всички, ми пръщи все едно съм с изгърмени колони... Супер се ядосвам

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи го на 90.70MHz, тази честота не се използва от никоя станция в България към момента. Аз съм с ФМ трансмитер Diva с USB флашка и свири отлично на тази честота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, LEWLY написа:

 

Звука за мен е по добре от трансмитера + това всичко е скрито. Свързал съм го отзад към касетофона и устройството е в жабката. С копчето МODE преминаваш от радио на CD, където реално е устройството.

Ето едно което е с 8 пинова букса https://www.ebay.co.uk/itm/Yatour-YTM06-Audi-VW-Digital-Music-Changer/173892408593?hash=item287ccb9511:g:sMYAAOSwNZxczHid

Блутут модула се продава отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам вече... Тая сутрин паля колата, шибам китаеца в запалката и нищо, явно е умрял.... Понеже съм с MMI 3G и искам да си пускам музика през блутут, писна ми от всякакви китайци в жабката, в запалката и т.н. Какво да правя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5/8/2019 at 10:43, LEWLY написа:

...писна ми от всякакви китайци в жабката, в запалката и т.н. Какво да правя?

 

Слагаш китаец в таблото:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайаха не искам никакви китайци.... Между друтото китаеца не е пукнал, а просто е спрял да работи в запалката на задните седалки, а като го купих го пробвах отпред - не тръгна и отзад нямаше проблеми. Вчера си викам дай па да го пробвам в багажника и си бачка. Възможно ли е да ми гори нещо запалките, да бачка 2-3 дни и да ги преебава? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери го в сайта на Али Баба и виж на каква цена се прадлага при поръчка на 1000 бройки (цената на едро). Ако е под 5 долара на бройка, всичко е възможно. :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...