Jump to content

Регулиране на фарове


spookss

Recommended Posts

Здравейте,

Наскоро ми сваляха предна броня и фарове , защото сменях демферна шайба. След като закачиха фаровете, сега в тъмното виждам, че левия фар бие леко в страни и като цяло светят не добре. Оригинален би ксенон не са завиващи.

Какъв е начина да се регулират и ако има предложение за гр. ВАРНА , моля препоръчайте ми сервиз.

Благодаря

Редактирано от VBI
Грешка в заглавието
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си ги настройвах по инструкциите на @VBI в:

и използвах формулата от схемата:

unnamed.jpg

 

Всеки фар има 2 врътки за шестограм. Горната врътка е за хоризонтален реглаж, по-долната е за вертикален.

Успех

Редактирано от lmbr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си машини по принцип вместо да чертаеш като алтав по блоковете, които се слагат на определено място на колата и по тях гледаш снопа да влезе между маркерите. 20 лева ли колко беше в СБА сервизите, даже безплатно се молиха на хората да си ги регулират по едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулираха ми ги в един сервиз на Варненското околовръсно. 10лв минвзе човека. Снощи карах в тъмното.... голям кеф стана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

преди седмица в ауди варна 27,5 струва и ги направиха перфектно че ги свалях да чистя лупите абсолутно доволно

 

не е страшно в ауди мой съвет не се занимавай с разни дето имат машинки то нали трябва и да знаеш как се ползва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...