Jump to content

Мнения за ауди а4 б7 2.0i


Recommended Posts

Добър вечер колеги !

Искам да попитам хора които са по наясно от мен за модела да ми кажат за негови слаби и като цяло за всякаква информация за колата , спрял съм се на този модел 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11550236634122079&slink=9v9a5c

и утре мисля да отида да го видя на място та ще съм благодарен да изкажете мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да не гори масло провери за датчик на коляновия вал че това им е слабо място .

Карам такова B6 с АЛТ двигател от 5 г и само това съм правил по него.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като изключим факта, че постоянно трябва да си носиш масло за доливане......нямат кой знае какви проблеми. Аз до сега толкова наточено Ауди с ALT не бях виждал!

Не навивам автора на темата, че колата си струва, просто.....обикновено са много постно оборудвани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ALT влага ли се в Б7, мислех, че този мотор е само в Б6?

А ако гори масло в най-скъпия случай смяна на сегменти не оправя ли работата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих да я видя вчера за един бърз оглед ( нямах много време и не съм я оглеждал обстойно, нито съм я водил в сервиз да я погледнат), но то собственика на авто кущата не дава да се води в сервиз и без това( което въобще не ми харесва да не може да я погледне майстор да се подсигуря един вид поне) също така светеше ламопта на ербега това може ли да е била блъскана или някои жици, букси са се разместили и дава грешка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тези два факта като ги събереш заедно, какво ти се струва? :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен ентусиаст е бил този италЯнец да си поръча този мотор в тази конфигурация - евала :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си я е купувал, да не мислиш, че е знаел някой какво ще излезе от тоя мотор? 

Същата работа и с душегубите и мултитроника. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм имал Ауди с ALT, ама като гледам какви проблеми има с по-новите коли, колко скъпо е отстраняването на тия проблеми....мисля, че посочения мотор и недостатъците му са....песен:hilezh:. Една светеща лампа може да не е проблем. Но аз не бих си купил кола, която "не може" да бъде погледната в сервиз. Дори да нямам намерение да я водя на такъв, самия отказ на продавача би ме отказал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да направите поне една диагностика на място ще излезе точно коя възглавница се бъзика. Може да е само куплунг и ако само това и е проблема няма какво да го мислиш.

Капака бяга от калниците. На мен това хич не ми харесва. Наточена е за този мотор, което наистина е рядкост. Има потенциал, но цената е много далече от истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай сиктир 11 бона за тоя "чуден" мотор и "перфектно" състояние гарантирано от бай хуй джамбазин ... Вярно колата е добре оборудвана, но с какъвто мега гига с лайм пакет да е комбинацията с тоя мотор е много добър вариант да "заобичаш" марката :hilezh:

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...