Jump to content

Щори


YankovY

Recommended Posts

Привет отново!

Този път с въпроси за щори на А8 D3.

 

Понеже нямам нито задна (на задното стъкло), нито странични...възможно ли е ако си купя (оригинални) да се монтират без някакви супер сили, умения и нужда от преработки? И трябва ли и корите на вратите да се сменят или има начин да се направи културно отвора за щорите?

За задната щора вероятно е по-сложно положението, но ако имате информация и за нея - ще съм благодарен ако споделите!

 

По-здрави!

Явор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да ги направиш електрически, трябва да купуваш и модули, да ги кодираш след това и става дълга и широка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страничните не искам да са електрически, за тях въпроса ми е по-скоро насочен към корите. Дали трябва да ги сменям...

А задната ще я мисля допълнително, нея си я искам ел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако корите нямат процепи с капачета ще трябва да смениш и корите а относно занимавката наистина е МНОГО играчка.... по-евтино и лесно ще е да затъмниш ‘джамците’, но вече зависи колко ти е голям мерака за щорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама идва момента, че трябва да си намери същия цвят кори със щори и мисля че няма дупки във рамката на прозореца за щипките, съответно ще трябва да се дупчи. Според мен също не си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва и за разглобяване ще е болка според мен. Ако помня добре кората се сваляше след задните седалки. Играчка си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16e315af7453738dadefd56f1a7bc941.jpg
3a0b75f6fee2abc1d16bee7da3079d9b.jpg

Има и вариянт за афтърмаркет. Имам при мен и за задният панорамен прозорец... Ако решиш, пиши


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх...

Кофти, щом трябва кори други да търся. Изобщо не ми се занимава с това, моите са си перфектни. Мислех, че може да се направи отвора някак с шаблон или знам ли, някое "смарт" решение, нали сме в смарт свят...

 

Както и да е, фолио ще е.

А така не ми се искаше...

 

Благодарско на всички!

И здраве!

 

Явор

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чакам само да мине извънредното за да отида да ми сложат фолио, въпреки че имам щори. Не ме кефи да карам аквариум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...