Jump to content

Актуална карта за навигация на А6 - c7


Nikola_RS

Recommended Posts

Здравейте писах в общата тема ,но така и никой не ми отговори,за това отварям нова тема.Търся ъпдейт за картите на МI 3G PLUS .Ако има значение колата ми е с двойна навигация- стандартната и GOOOGLE DRIVE. Ще бъда благодарен ако някой откликне....

  • mm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре,но аз не питам дали ги правите или не,а моля колеги да ослужат с файлове....както ти казах този форум е за взаимопомощ,а не  някакви авто-джамбази да си предлагат услугите без да са им ги искали......ако исках да ми ги "направят" щах да ида в един много авто-сервизи!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че някой е длъжен,не карам никой насила,просто съм помолил.....то е същото като питаш във форима ...защо ми светна еди коя си лампа.....или каква е грешката на колата еди си коя....но представи си в такъв момент да ти пишат някакви псевдо сервизчета....ела до Адреса ни....оправяме ги....както и да е,помолил съм за помощ,ако има желаещи ще се отзовът,не карам никого насила....да си олатя в сервиз мога по всяко време,не е това идеата на форума.Моля да не размиваме повече темата с подобни отклонения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, soult@ker написа:

Както пишеш едва ли някой ще ти помогне. Не разбирам защо си мислиш, че някой е длъжен да прави каквото поискаш само защото това е форум.

 

Отговора беше доста остър, но колегата е прав по принцип. Представи си какво щеше да стане с този форум ако при всяко запитване за проблем, сервизите започнеха да слагат по едно "ела ще ти я оправим".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запитване за проблем е различно от искане някой да му качи пиратски софтуер за да си го свали и ползва. Не мисля, че за това трябва да се ползват автомобилните форуми. 

Начина на питане също е мноог важен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста прилично си попита човека в първия пост, отделно като отиде в "сервиза" да не мислиш, че ще му налеят оригинален софтуер? (не говоря за Порше).

Точно за софтуер може да бъде много полезен форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е редно да се спре това толериране в техническия раздел като пита някой за даден проблем и да получи отговор "ела правим го" ... емии заеви то едва ли някой е толкова слабоумен, че да не се е сетил, че някъде нещо се прави ;)

 

@Nikola_RS Разрови се и руските форуми там някак си странно повече си помагат хората (или поне това е моето впечатление).


@soult@ker Ти в Порше ли си ъпдейтваш навито ... питам за един приятел :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рових се доста по форумите но линковете са изтекли и не мога да ги свала,освен това искахбда попитам някой който разбора,има ли някаква особеност при ъпдейта ако си с гуугълска навигация ,кояъобе със сим карта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ако е променен с цел да се използва без да се плаща лиценз е пиратски. Второ даже и самия софтуер да не е променен, ако е заобиколена някаква друга защита която е сложена с цел да се плаща лиценз, пак е пиратски. Обаче ако тази защита е сложена не с цел да се плаща лиценз за софтуера, а за да може само Ауди да го ъпдейтва, тогава не е пиратски.

 

Тъй като в случая говорим за карти, въпроса е когато отидеш в Ауди да ти ги ъпдейтнат, дали плащаш за новите карти или само за услугата да ти флашнат системата с карти които са безплатни? Ако е първото - пиратски, ако е второто - не.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези актуализирани карти безплатни ли са или се изисква да се плаща лиценз за тях на всяка кола на която се инсталират? Ако не са безплатни, значи са пиратски.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за софтуера който се налива в колата и предоставя актуализираните карти дали е пиратски. Ако се иска заплащане за актуализираните карти, а те идват заедно със софтуера, значи той е пиратски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите са на свободна продажба, всеки може да си я купи.  Както каза и @congo активирането е нередовния процес. 

Уточнявам, при нас в сервиза се купува САМО един брой за всяка година ,съответно се мята на всяка кола която трябва да се ъпдейтне , а активирането после е персонално .

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати оправданията, да не сте в детската градина, че се правите на ударени? И картите са пиратски, и активирането е пиратство. Те тия карти да не се създават от въздуха, някой трябва да ги генерира/обнови. Баси циганите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако този "нередовен процес" както го нарече колегата е с цел да се заобиколи плащане на лиценз за всяка кола, работата е ясна. Всеки си преценява действията, но хем да пиеш ракия, хем да твърдиш че е вода - това не го възприемам.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи казваш че Ауди позволява копиране на картите и не иска лиценз за всяка една кола? А тези цени от къде идват: цък!

Продуктите и цените на този сайт са за една кола, не са направени да купиш един и да го инсталираш на много коли. Или мислиш че като купиш един лиценз вече имаш право на копираш и разпространяваш?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави ... така или иначе накрая почти всички карат с хакнати карти.

Ама с тия абсурдни цени еле пък за по-старите навигации з@еви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, congo написа:

Очевино имате пропуски. Говорим за три различни неща които на вас ви е удобно да сочите като едно.

 

Нека разделим въпроса на три части.

1. Софтуер - всеки може да купи и да инсталира на колкото си иска автомобила. Дилърите има най-често по една карта със софтуер за определен тип система.

2. Карта - всеки може да купи и да инсталира на колкото си иска автомобила. Дилърите има най-често по една карта и инсталират на всички коли.

3. Активационен ключ - всеки може да купи и да използва за един автомобил.

 

Сега пак добре прочети точка 1 и 2 и ми кажи къде е пиратството. Имам фактури за всички софтуери които съм купил както и картите. Къде нарушавам правилата на Ауди в точка 1 и 2 ?

Точка 3 е спорната и нея не я визираме тук. Пак повтарям, говорите за пиратски софтуер без да имате идея какво изобщо значи това.

 

Прегледай пак линка който сам си дал. Например този.

https://shops.audi.com/en_GB/web/zubehoer/p/navigation-update-4g0060884ad-11?category=8052:904_ASOS:Category

Къде пише че е за една кола?

 

Там където пише че има и активационнен документ е различно, там лиценза е за една кола.

 

Но вие четете текста като дявола евангелието :)

 

Точно в този линк пише че има активационен документ, следователно лиценза е за една кола. Виж го пак:

 

Ha.png.ed2b698dd181c8853dc33280c8568d6d.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, congo said:

Циганин ако си ти ни не сме.
Коя част от текста че всичко се поръчва от Ауди не ти разбра плоскта главица.
Опитах се да бъда очтив ама явно с толупи това не е възможно ;)
Бегай в Ауди да видиш те дали поръчват карта за всяка кола или само ключ.
Тъп ли си или не ислаш да прочетеш какво съм написал незнам. Хванал си се за нещо което даже не е обект на темата ама си лалаш там.
Спирам тук ме и без това паднах много да обяснявам на нежелаещи да разберат.
Всичките сме пирати до един заеби.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ти ли си Учтив? Хиляда оправдания за да не признаеш, че крадеш софтуер. Колкото и да си Учтив, крадения софтуер си е краден софтуер.

27 minutes ago, P_PETKOV said:

Остави ... така или иначе накрая почти всички карат с хакнати карти.

Ама с тия абсурдни цени еле пък за по-старите навигации з@еви.

Кои са тия всички?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, congo said:

Очевино имате пропуски. Говорим за три различни неща които на вас ви е удобно да сочите като едно.

 

Нека разделим въпроса на три части.

1. Софтуер - всеки може да купи и да инсталира на колкото си иска автомобила. Дилърите има най-често по една карта със софтуер за определен тип система.

2. Карта - всеки може да купи и да инсталира на колкото си иска автомобила. Дилърите има най-често по една карта и инсталират на всички коли.

3. Активационен ключ - всеки може да купи и да използва за един автомобил.

 

Сега пак добре прочети точка 1 и 2 и ми кажи къде е пиратството. Имам фактури за всички софтуери които съм купил както и картите. Къде нарушавам правилата на Ауди в точка 1 и 2 ?

Точка 3 е спорната и нея не я визираме тук. Пак повтарям, говорите за пиратски софтуер без да имате идея какво изобщо значи това.

 

Прегледай пак линка който сам си дал. Например този.

https://shops.audi.com/en_GB/web/zubehoer/p/navigation-update-4g0060884ad-11?category=8052:904_ASOS:Category

Къде пише че е за една кола?

 

Там където пише че има и активационнен документ е различно, там лиценза е за една кола.

 

Но вие четете текста като дявола евангелието :)

Прочети си линка по-добре преди да мелеш глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, soult@ker написа:

Кои са тия всички?

 

Айде за да е по-точно много хора които нямат желание да изсипват по 200 и кусур евра за ъпдейт на навигацията, ся ти като масон се ръси ;)

Един път си ъпдейтнах картите на фейсово 4F емии бах го 3 часа се точиха няма и 30GB и да радостен съм, че не ръснах 200 евракис за това удоволствие с доста ограничени възможности едни ограничения на скороста няма как да изкараш (или поне аз като рових не намерих да има начин) :bia:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...