Jump to content

Въпрос отностно покупка на А6 4Ф 3.0тди


Recommended Posts

Здравейте,

 

Обмислям да закупя Ауди а6 4ф 3.0тди 2007г автомат тези дни. Моля, за съвети какво да гледам при огледа на този автомобил.

За разход и поддръжка не говоря, там си ги знам колко пари са. Просто искам съвет какво да видя като детайли, мотор и т.н. Кабел имам и ще я закача на компютър да проверя дали няма грешки записани.

 

Колата е със следните екстри : парктроник преден+заден, памет на седалки, вакум, ел багажник, подгрев, и т.н

 

Благодаря предварително,

 

Поздрави,

Редактирано от Miraclem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лесно може да не видиш проблеми за 50% от покупната цена на колата

ако имаш обявата, я пусни тук, няма да ти я вземем :) ние тук вече сме се нашили с дърти шлепове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Krischan 13200

3 minutes ago, OvivO said:

не я купувай само на кабел, провери я в читав сервиз, които познават тези коли и мотори, както и автомата.

не познавам града, нито майстор на който имам доверие ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Miraclem: ти днес ли ще я гледаш и купуваш? 

Има теми тук за сервизи в Плевен, но не са много и са все по-стари.

Има и официален Ауди сервиз, не го хвалят много, но и това ти е вариант, ако ги накараш да свалят долу кората под двигателя и всичко да се огледа. 

Ще дадеш едни 100/150 лв, но може и да видя повече на подемник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 minutes ago, Gangbango said:

Според мен това е обявата -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11575120512852634&slink=grklr7

не е това колата.. няма я в сайтовете.. предстои докарване от Италия със сервизна история до 12/02/2018 на 91562 км.

Колата ще бъде докарана другата седмица там и тогава ще ходя да я гледам. Затова да се подготвя отсега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 minutes ago, Vantage said:

 

пропуснал си някоя цифричка пред километрите :hilezh:

няма изпусната цифра последен преглед в Италия 12/02/2018 - 91779

 

Приложно и снимка от прегледа в Италия - Професоре

118311947_1340610499604222_9110090265297332090_n.jpg

Редактирано от Miraclem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки обач си мисли, че само той си купува кола на реални километри, това не се променя. 

Намери си сервиз независимо в кой град и заведи колата, така натоварена от Италия с вагкома нищо няма да разбервш, трявба да се видят течове, как работи и тн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди години един познат джамбазин ми се хвалеше: 

клиентът вика ме чакаше на Калотина, за да я видел колата в автентичен вид, аз викнах моя човек в Сърбия, да и оправи километрите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една реална история от преди 1 година. Брат ми беше харесал едно Ауди в Шумен на 180к км. Колата 2013 година, реални километри, не знам си какво, всичкко топ, отиваме да я взимаме. Точно същата справка, която си дал показва продавача. След преглед в Порше по рамата се оказа, че колата е карана в Германия до 2016 година, като е посещавала официален сервиз. През 2016 е била на 190км. После очевидно отива в Италия. Колко е караната там божа работа. Идва в БГ с 10к км по-млада.  https://www.ilportaledellautomobilista.it/web/portale-automobilista/verifica-ultima-revisione в този сайт се проверяват италианските коли. 

Редактирано от v140
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам кой какво си мисли ама кола 2007 година на 91к. км. за без пари,аре да си имаме уважението...Даже и блъснатите от USA тези години ще са на повече сигурно... :) Тая кола ако е на реални 91к. км. няма кво да и гледаш.Кви течове кви глупости.Тя си е в гаранция едва ли не още...Не съм виждал колата ,но от джамбазин ако е на под 300к. км. се радвай.Мое мнение...

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дизел на емнайс години за къси пари с фул екстри от Италия и на само 91хил км... Мдаа може и един мармот завива шоколада в станиол 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, той го каза, преди 2.5 години е била (евентуално) на 91 хиляди, сега ... тя си знае. 

Странно е, че авторът го казва, че е на 90к така, все едно е била преди 1 месец на толкова, като не прави сметка дали тогава е била на толкова, което е съмнително, колко е минала след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...