Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Виж на предишната страница снимките от моята кола, уреда е точно същия. С диод свети много зле без значение какъв е диода, с червена крушка се постига ефекта от снимките, супер близо е до цвета на таблото. Стрелката не свети за съжаление, такъв е модела просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А равномерно ли е разпространена светлината ? Иначе едва ли е проблем да му бръкна в ... и да го направя да свети и стрелката, но искам да сложа такъв и да не барам повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали все някой го е сглобил, значи може да се разглоби. Тоз китаеца го отворих и го направих да свети червено, но се оказа, че не съм 100% сигурен в показанията му а и като го сложих ми дойде повече НФС..А ти имаш снимки на такъв светнат в червено, видях ги по-назад в темата, имаш ли от близо.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте колеги,някой може ли да постне снимки на точното място на свързване на бууст метъра .Видях ,че в началото има доста снимков материал но снимките нещо не се отварят.

Пробвах да до свържа към щуцера където е свързан бензиновия регулатор ,но не знам може ли да качи налягане повече от ''0'' на място при ''форсиране''на двигателя,на празен ход е около -0.5 -0.6. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте акъл, как да оправя моя буустметър да не бръмчи, че напоследък много почна да ме дразни :D. Разбрах, че трябва да се намли отвора на тройника, който отива към уреда, но някой правил ли го е с нещо, с което се получава добре, че нещо не ми идват много идеи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дросел се нарича това стеснение, повечето идват с такова или пъхни нещо в маркуча да му стесниш диаметъра. На дизел без дросел жужи или взимаш такъв от водопровод с глицерин в него на Sferaco примерно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...