Jump to content

С какво моторно масло карате?



Recommended Posts

АФН-а само с Кастрол Магнатек 5W40 от Влади. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравейте

някой ползвал ли е това масло и да сподели инфо

Motul VW SPECIFIC 504 00-507 00 5W-30

Аз съм го ползвал,средна хубост,но по-добре от Кастрол.Имам 5литрова туба оригинално Фаг 504/507-доста хора ме убеждаваха,че е било чист Арал,ама не е-на консистенция маслото седи по гъсто от другите 5-30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само масло от АСЕ ,преди взимах Кастрол ,сега MOTUL 300V LeМans 20W60

Перфектни масла,пич!Евала ти правя,брато! :rolleyes:

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той нали само ги внася момчето? Не вярвам да ги заърква в мазето :hilezh:

Та и аудито и бимата ми са с CASTROL 5W-40 от него, мазно звучат и двете при всякакви обороти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колелото си го карам с Weldtite, Motorex, Мotip и малко българска литиева грес за незначителните неща. При него поне мога по доста критерии да разбера дали съм доволен :)

При колите тъй като засега не съм се оборудвал с лаборатория за изследване и слухът ми не е много добър залагам на оригиналното в туба на VAG и Fuchs. За първото ясно защо, оказа се, че харчещият масло 2.0TDI не харчи хич с това, а пък останалите коли не го харчат грам второто и съм склонен да вярвам, че наистина си идва от Германия. 1.4 16V моторът на VW( на Бог знае колко километри...някъде между 200 и 300К) не докосна за 15 000км 5W 30 на Fuchs, това ми е достатъчно да продължавам да сипвам смело наляво и надясно от 20 литровите туби :rotcol:

Бог знае също дали вече съм писал някъде из 36те страници на темата същото мнение :lol:

Редактирано от Cucurko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попадна ми някаква полусинтетика 10W40 ,на бутилките пише BMW,наливам смело и тва е.Иначе след планирания ремонт една туба кастролче 5W40 от масларя чака по-добри времена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опадна ми някаква полусинтетика 10W40 ,на бутилките пише BMW

Това след 8к колата заработи се едно че е с вода от Дунава/приста/ и аз се минах с едно такова минах на фукс и работата се оправи. Има едно друго на което пише GM и е престъпно евтино и също толкова качесвено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро пак ще заложа на Unil.

И пак ше се наиграеш и на НИМ ше обясняваш ,че нещо в мотора ти е оживяло и издава сериозни громове.

Вземи си масло от масларя и не се излагай с тая мотолюга ве,тигър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е от маслото, проверено.

Не казвам че няма и по-хубави масла, просто това е достатъчно в моя случай.

Грома го има, чакам друга маслена помпа (Иво Динков :steinigung: )

Картера на земята и така, не че нещо ама ако го чакам по-беля ще ми отвори.

Стана две години трака, не яде масло и така.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това след 8к колата заработи се едно че е с вода от Дунава/приста/ и аз се минах с едно такова

не забелязвам проблем аз,предното беше 5W40 на ЛикиМоли и се държеше по същия начин,пак така си го лапаше(знам от къде) като ламя,шумовете и поведението на мотора си останаха същите,а я взех с кастролското 5W40,човека ми остави туба и половина от него,не намирам разлика между трите честно казано,а аз обичам да си "чувам" колата.Както и да е,скоро свършва баваришето и се минава на АСЕ-вното :steinigung: ,да го видим що за красота е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той към мен има особено мнение, тряя кат се видим ти дам пари уж че е за твой познат :steinigung:

Ей го сега чете и ще ме изгърби с цената ако му пиша л.с :hilezh:

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той към мен има особено мнение

Нещо злоупотреби с наркотиците ли :steinigung:

Иначе след планирания ремонт една туба кастролче 5W40 от масларя чака по-добри времена.

Ти тва го купи преди 3 години ве чич :hilezh:

Баси ремонта, той по-планиран от правенето на дете ще дойде ве :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такова впечатление съм останал, може и да съм сбъркал.

Ти кажи.. аз за тва не смея да поръчам.

Вуйче, то не е тук мястото, ама ние даже не сме си говорили ве, как да имам особенно мнение за теб, като даже не сме си контактували!

Освен това какво общо има мнението ми, с това да искаш да си купиш нещо! Явно си се заблудил, ако си ме видчл да пиша по-остро в някоя тема, ама съм обяснил поне 10 пъти, даже и жените от форума разбраха, че аз така си пиша, няма нищо общо с отношението ми към някого!

П.П И да не съм оффтопик, аз карам с 5W40 Prista ULTRA, за PD!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...