Jump to content

С какво гориво карате?


verter

  

194 гласа

  1. 1. ? ????? ?????? ???????

    • ??????
      88
    • ?????
      53
    • ???
      53


Recommended Posts

понеже е доста актуален този въпрос в последно време, а и вече съществуващите такива анкети са старички, нека направиме една актуализация :bia:

Под "Газ" има предвид Пропан Бутан, Метан и др алтернативни горива.Електричество не съм включил, защото едва ли има и неколцина които карат на такова.

нафта карам,нали сме вече европейци хахахахахаха :bia: тънка лайсна му е майката,така колицата та създава на колегите с бенза да са им яки джобовете че 1 евро го направиха гадовете само да спомена че се накарах на бегачки бензинояди
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с унгарски Shell V-Power Diesel и колата върви уникално, за съжаление скоро ще трябва да наливам пак стандартна българска нафта, я от ЛукОйл, я от Литекс, я от ОМВ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко "черни облаци" имаме :bia:

Писах вече-бенДзин,иначе номерцата са А98Н,понякога 95+ Ви-Повер или 100!Абе нема нещо дето да не съм сипвал от бензините!

Що не пуснат и А105Н!?! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе принципно на бензиностанцията би трябвало да сипвам бензин ама кой знае всъщност с какво карам... Нещо напоследък съм доста разочарован от повечето бензини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани бъзика , трябва да направиме една секция и анкетите да седят в нея , идеята ти хич не е лоша , раздел само за анкетите с готовите резултати , ще стане интересно

[/quotще споделя,че от бензиностанциите най съм доволен от SHELL,защото имам едно скутерче дето върви със всичко,че аз го карам само на село,защото няма номера а на село има само ЛУКОЙЛ и винаги там съм го зареждал,ама един път му вземах една тубчка от SHELL 95v-power,казвам ви не вярвах,че може да има такава разлика в качествата на горивата,като доставчика е един,но да не забравяме все пак,че братушките са с по особено мислене :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...