Sign in to follow this  
Vorsprung durch technik

sme6en bavarec

Recommended Posts

Приятели нема кво да спориме ние сме фенове на Audi ама требе да признаем BMW все пак тва е една от трите най-добри марки

kato gledam i vie si imate nashia problem s nashestvieto na pubertetite:) osobenno sa kato sa vav vakancia, migratziata po forumite ni, e dosta intenzivna:) dano po-skoro da doide 15ti septemvri ta da mogat sedmoklasnicite da namaliat aktivizma na prostotiite si tuk:)

Engi, батка, къв проблем бре? Глей каква веселба става - не ти трябва да се ровиш из нета за вицове. Само поглеждаш кой е авторът на темата и знаеш, че ти предстои порция здравословен хилеж ;-)

pribirame se s na6te ot moreto i izlizame na trakiq.zadminavame BMW 530i s A4 2.6 quattro do sofiq go razbihme trugna da ni goni ot plovdiv i ni mina 4ak na okrujna bolnica v sofiq.razlikata v konskite sili e dosta golqama no Audito si e lo6ata i stra6na ma6ina.Po cqalata magistrala sus skorost nad 160 oniq bavarec mai 6te6e da se vzrivi.PALQA6KI SA TIQ BMW-ta

Кво говориш' date=' мене ми се случва всеки ден :wink:

Ето едно място като за теб, ще ти е интересно:

www.tuning.bg

:wink: :biggrin:

еееее смешници сте.....мнооо ли ви е кофти ,че има тунинг форум.........пу деба как мое да има такива тъпи гъзове........в тунинг форума има много по-сериозни теми от колкото тук.........там щяло да му е интересно. :wink: Гошенце душицо ти ко са дразниш на тоя форум бе ....от мнооо време все ти бърка в дупето ..........я вземи се кротни малко!!!

pak pone powecheto useri otreagiraha adekwatno. a mladeja se nadiawam da si e nauchil uroka.

wsiaka kola e hubawa. osobeno za pritejatelia si. "edi koia si marka ne struwa" e izraz na.. awtomobilno bezhaberie.

Дали това е the great alx from BMW forum, Ако си ти, WELCOME

На Ауди и на VW най-добрите мотори са ТДИ.Един приятел си взе Пасат 4 ТДИ 110к.с.Няма такава машина.

Страхотна тема! :D Само искам да поздравя всички, както атимир вече направи :D Марката, която ми допада и уважавам най-много след БМВ е именно Ауди :wink: Как може някакви дечурлига, които сигурно дори не са стъпвали, в който и да било от изброените автомобили да изказват мнения и предложения :D Обичайте колите си и се гордейте с тях!!! А с тези на тате два пъти повече :wink:

Страхотна тема! :D Само искам да поздравя всички' date=' както атимир вече направи :D Марката, която ми допада и уважавам най-много след БМВ е именно Ауди :D Как може някакви дечурлига, които сигурно дори не са стъпвали, в който и да било от изброените автомобили да изказват мнения и предложения :D Обичайте колите си и се гордейте с тях!!! А с тези на тате два пъти повече :wink:[/quote']

Temata naistina e strahotna i az ia sledia s itneres.

(ууупс) И не защото трябва д се караме за колите - и двете марки са доказано велики, а за да четем простотията, дето се излива от душите ни ! ( на феновете, но не на всички)... Не може да те друса яда, че еди коя си кола те е мнала, а пък друга - ти си я бил ама със зор......ЕБАСИ ПРИМАТСКАТА ИСТОРИЯ !!!!

Умирам си от кеф като се бъзикат приматите !

Ама като цяло - според мен няма такъв велик фен на ауди, които да успее да оплюе тотално и КАТЕГОРИЧНО нито БМВ, нито МЕрцедес, нито Лексус, нито Порше, нито още камара марки ....... щото трябва да почне да плюе по познанията си, които се крият зад най-горната част на тялото ( с подобаваща гъста окосменост или оплешивяване).....

А на всички останали, които им се иска , ама не става ...... и трябва да си чешат космите, да се бият в гъдрите и да подскачат застаршително ......... имам бомбонки, моркови и бисквитки за тях :D

Останалите ги каня да гледат шоу :D:D:D:wink:

А за всички велики татковци бих каазала :

Обичайте повече децата си , отколкото идиотската висока скорост, при която ако попаднете в БГ-дупка и изгубите управление (щото са ни добри колите и едва ли не при друга ситуация няма да се изгуби управление), ще се размажете качествено и класически, ще утрепате деца, невинен спътник и себе си .... и всеки нещастник, който се е предоверил на големи приказки...

И язък, че човек се стреми към велики цели, когато загуби всичко заради глупостта си !

:wink::wink::D:D

VIVA разума на пътя !

Vorsprung durch technik, дай на баща си това да го прочете !

:wink::wink::D:D:D на мен пък тази тема ми става все по-забавна :D:D:D:D

Аз така навремето твърдях,че по-добра кола от Шкода 120 няма(колата на тати). 8) Даже като порастнах и аз си взех такава. :oops: Обаче като се качих на Ауди quattro забравих и Шкоди и глупости. За мен най-добрата кола е тази, която те кара до където искаш, когато искаш и ти доставя удоволствие без много неприятни емоции (ремонти, закъсване насред път и т.н.). А, че някой решил да си счупи главата, за да стигне във Варна с 1 час преди мен - то си е негова работа. От такива "каскадъори-камикадзета" по-добре всички да се пазим! :wink:

На Ауди и на VW най-добрите мотори са ТДИ.Един приятел си взе Пасат 4 ТДИ 110к.с.Няма такава машина.

tuka mozem da posporim no njama smisal shtoto si karal samo pasata na priateljat ti

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.