Jump to content

Новото RS6 с V10 и 579PS


Recommended Posts

Според информация, “изтекла” от Audi новото RS6 ще избие рибата и конкуренциятя. По спецификация трябва да бъде с 5 литров V10 twin-turbo двигател с 579PS! Въртящият момент се очаква да е около 1000Nm.

Повече информация >>> ТУК <<<

Редактирано от Observer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стандартна ... :hilezh:

Плюс версия ... :D:hilezh::D

Врррррррррррръъъъъъъъъъъм , пссссссссссссссссссст , връъъъъъъъъъъъъъъъм , пссссссссссссссссст ... дидиииииииииииииии лудница :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това дето го пишеш е страхотно, но!!! линка не се отваряяяяяяяяяя :D

която въпреки изгледа си на стандартно семейно комби ще е в състояние да развали деня на неосведомени кисели гъзари с най-разни резачки/косачки/бегачки и друга селскостопанска техника
:D:hilezh::D:D:hilezh::hilezh: Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според информация, “изтекла” от Audi новото RS6 ще избие рибата и конкуренциятя. По спецификация трябва да бъде с 5 литров V10 twin-turbo двигател с 579PS ! Въртящият момент се очаква да е около 1000Nm.

Цялата тази мощност ще достига до пътя чрез quattro задвижване и 6 степенна автоматична скоростна кутия. Като опция вероятно ще се предлага и DSG скоростна кутия. Естествено конкуренцията сигурно няма да спи и ще се опита да предложи нещо равностойно, но едва ли ще е лесно. Аз лично ще се радвам на avant версията, която въпреки изгледа си на стандартно семейно комби ще е в състояние да развали деня на неосведомени кисели гъзари с най-разни резачки/косачки/бегачки и друга селскостопанска техника

Очакванията са, че след като пусне стандартното RS6 Audi ще предложат на пазара и “Плюс” версия с мощност около 620PS.

Те това пише на линка дет не баца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Кофти кака само сухи факти :hilezh:

Ето примерно една Снимка

Редактирано от Observer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае и малко видео :hilezh:

RS6 е на финалния етап от развитието си. Официалният дебют на модела е предвиден за автомобилния салон във Франкфурт през месец септември, но серийното производство вероятно ще стартира едва в средата на идната година.

rs6frontmj4.jpg

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше смотовете от Ауди да извадат един голем(на коне) двигател...

Ше ги е.а у звездите с некви пикливи RS-ки по max 420 коня stock досега... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли аз съм единственият, който не се радва чак толкова? BMW без турбини вадят 507 к.с. Не знам, не разбирам... :hilezh:

Бе и Ауди и БНВ ако решат могат да изкарат по 600 атмосферни коня и по 1200 турбо коне.....имат си няква политика наще...ма каква е немога ги разбера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп...доколкото разбрах тоя мотор ше се слага и на R8...за да сме бъдели конкурентно способни на ферари и порше :flehan:

Ми така е! Като не мое да сложат V12 TDI, да паднат под 4 сек до 100! Аз ли им проектирах коша на R8цата така криво! :wall::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли аз съм единственият, който не се радва чак толкова? BMW без турбини вадят 507 к.с. Не знам, не разбирам... :moon:

Много кубици, много цилиндри, турбини, чудесии и ...... на мен ми е странно защо толкова кончета са "обявили", но времето ще покаже!;-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май най-накрая ще доживея голям мотор, с големи турбини, с много коне, който да носи емблемата на Ауди. Видяхме, че можем да правим миксери, сега нека направим някоя истинска кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аз лично ще се радвам на avant версията, която въпреки изгледа си на стандартно семейно комби ще е в състояние да развали деня на неосведомени кисели гъзари с най-разни резачки/косачки/бегачки и друга селскостопанска техника"

:respekt::hilezh::box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли аз съм единственият, който не се радва чак толкова? BMW без турбини вадят 507 к.с. Не знам, не разбирам... :respekt:

Почти съм сигурен, че мотора на БМВ-то е с компресор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...