Jump to content

Дигитален Оптичен Тунинг


Recommended Posts

Отдавна ми се върти тази идея в главата. По същество е следната: Доста хора разбират фотошоп и/или други програми за работа с изображения. Сигурно, също така има и доста хора, които биха искали да разберат визуално как би изглеждала тяхната кола ако се променят джантите, спойлерите, клиренса, броните, праговете, стоповете, затъмнените стъкла, бленди на фаровете, плочки на номерата и други подобни елементи.

Идеята е следната. Който иска да види колата си мааалко променена да поства нейна снимка тук заедно с желаните визуални промени. И ако някой от digital masterite e навит и му е интересно да си поиграе, може да му помогне.

Всъщност може и само за кеф да си се бъзикаме с колите ... Или кой знае. Ако променената визия на някого му хареса, може пък да реши да претвори нарисуваното наистина. Всичко е възможно. Веселба да става де.

Та? Какво ще кажете?

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)

Хиихихии... Таз мноо розова бе Танасе. Говоря за снимки на нашите реални автомобили. Мани ги тея извънземните. Чекай. Те ти една. Играй си. Но не е идеята да се гаврим, а да погледнем малко по по-различен начин количките.

Ще ми се да видя

1. Някави винилови лепенки как биха и седяли.

2. Малко по-големи джанти.

3. Всичките черни елементи да са в основния цвят - огледалата, лайстните и дръжите на вратите, лайстните на броните, прагът.

4. Може и да се смъкне леко надолу.

Знам ли. Абе. Всъщност. Както искате. Вие сте мастерите. Нали е за кеф. Дращете, каквото решите. :D

465133_orig.jpg

И само да допълня, че тази от долу ме кефи много повече от тази от горе :):D

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Inkozi доста добра идея. Решил съм да си купя едни стопове, фарове, джанти и една броня. Ето снимки на колата

ТУК, ТУК и ТУК

Но както казва Inkozi правете каквото ви харесва :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме. Може ли и

3. Всичките черни елементи да са в основния цвят - огледалата, лайстните и дръжите на вратите, лайстните на броните, прагът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решил съм да си купя едни стопове, фарове, джанти и една броня. Ето снимки на колата

Но както казва Inkozi правете каквото ви харесва :hilezh:

;)

465526_orig.jpg

465533_orig.jpg

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tita благодаря много :hilezh: Току що ускори процеса за покупката на бронята и джантите

....колега, първо ги тури и виж на живо как стоят. Тези джанти, са най-хибавото нещо, което съм виждал на колелата на АУДИ, любими са ми, но стоят само на А8. Бях се засилил да взимам такива, но като видях как стоят на А4, се отказах. Не са за нея. На А3 силно се съмявам, че ще и подхождат повече. Просто не се вписват.

Предната кора също е груба, но ти си знаеш де.

Фаровете и стоповете и стоят добре, така че за тях си ок.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....колега, първо ги тури и виж на живо как стоят. Тези джанти, са най-хибавото нещо, което съм виждал на колелата на АУДИ, любими са ми, но стоят само на А8. Бях се засилил да взимам такива, но като видях как стоят на А4, се отказах. Не са за нея. На А3 силно се съмявам, че ще и подхождат повече. Просто не се вписват.

Предната кора също е груба, но ти си знаеш де.

Фаровете и стоповете и стоят добре, така че за тях си ок.

Тука в Пловдив съм виждал две А3-ки с такива джанти, стоят наистина много красиво или поне на мен ми харесват, което е най-важното. Вярно и двете коли са сребристи и може би на тях ще стои по-добре от колкото на мойта, но ...след време може и пребоядисване. За бронята мисълта ми беше отпред да прилича на новата A3-ка.

Редактирано от K4m3n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Inkozi доста добра идея. Решил съм да си купя едни стопове, фарове, джанти и една броня. Ето снимки на колата

ТУК, ТУК и ТУК

Но както казва Inkozi правете каквото ви харесва :hilezh:

А при нас може да ги поръчиШ :D

http://www.hobbyservice-hary.com/tuning.html

post-6293-1184712965_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Преди време в един друг форум имаше нещо подобно и реших да пратя снимка на колата ми и да ми направят виртуален тунинг и ,наистина много ми хареса това което се получи и от тогава започнах като за начало да си търся джанти... ето и снимките в прогрес...

800x600fjpgjy4.jpg

Тук е още в началото

800x600mymodhh2.jpg

След виртуалния тунинг който ми направиха се влюбих ,и започнах да го "гоня"...

И сега колата излгежда така ,имам още доста неща за слагане за да го постигна ,но и парички трябват..

dsc00050smeh4.jpg

Иначе идеята е много добра ,а ако някой може да ми даде още някоя идея за аудито ще съм благодарен :hilezh:

Редактирано от Sasho Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно руско софтуерче намерих по въпроса да го пробвате. Аз не знам точно какво прави но описанието звучи много добре.

Описание

Софтуерът - 50Мб

Парола за архива: 1981

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...